Yerel seçimlere sayılı günler kala, Düzce’de siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor. Partilerin adaylarının belli olmasının ardından, Belediye Başkan adayları, Belediye Meclis üyesi ve İl Genel Meclisi adaylıkları tanıtım programları düzenlenerek, adaylar tanıtılıyor.

Seç 2

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanlığı tarafından, Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen, Belediye Meclis Üyesi ve  İl Genel Meclisi üyesi adaylarının tanıtımı için Kaynaşlı Kızılay Toplum Merkezi’nde tanıtım programı düzenlendi.

“ADAY GÖSTERİLMEYİNCE AK PARTİ’NİN ADAYINI DESTEKLEDİ” “ADAY GÖSTERİLMEYİNCE AK PARTİ’NİN ADAYINI DESTEKLEDİ”

Seç 3

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediyesi mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediyesi eski başkanı Ruhi Kurnaz, AK Parti Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen’in yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Seç 5

Ercan Öztürk’ten doğalgaz müjdesi

Kaynaşlı halkına doğalgaz müjdesi veren AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk: “İnşallah bu coşkumuzu ve enerjimizi seçime kadar devam ettirerek, Kaynaşlı’yı yeniden AK Belediyecilikle kavuşturacağız. Her zaman söylediğimiz gibi, biz Düzce’yi bir bütün olarak görüyoruz, hizmeti her tarafa yaymış olacağız, İnşallah. Eskiköy Mahallesi doğalgaz ve altyapısı için bir kez daha söz veriyoruz. Mahalle olup da altyapısının hala yapılmamış olması büyük bir eksiklik, biz bunu için AK Belediyecilik diyoruz. Altyapıdan üstyapıya kadar, bunların artık konuşulmadığı bir Kaynaşlı diyoruz.” İfadelerini kullandı.

Seç 4

Özlü: “Kaynaşlı 5 yıl hizmetten mahrum kaldı”

Kaynaşlı’nın 5 yıldır mahzun olduğuna dikkat çeken Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı D.r Faruk Özlü: “5 Yıldır Kaynaşlı yetim ve mahzun, 5 yılda Kaynaşlı ’ya hiçbir şey yapılmadı. İnşallah bu dönem sizlerle birlikte Kaynaşlı’yı kazanacağız ve kesin alacağız. Sizlere buradan söz veriyorum, Düzce’de ne yapıyorsak, aynısını Kaynaşlı’da yapacağız.” İfadelerine yer verdi.

Haber: Zeki AŞIKOĞLU

KAMERAMAN: Emirhan TÖNGEL