SAHADA DURDURAKSIZ ÇALIŞMA

'UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ' 'UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ'

31 Mart Yerel Seçimleri'ne az bir süre kala sahadan ayağını çekmeden seçmenle bir araya gelmeye ve büyük teveccüh görmeye devam eden seçimin iddialı adayı MHP'li Yılmaz Eser, durdurak bilmiyor.

'İLK İŞ DÜZCE'Yİ SORUNLARDAN HIZLA KURTARACAĞIZ'

Halkın takdiriyle başkan seçilmesi halinde Düzce'nin alt ve üst yapı ile ulaşım başta olmak üzere öncelikli sorunlarını hızla çözeceğini belirten MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, seçim ziyaretlerine; Karaca Mahallesi, Akçakoca Caddesi, Kuyumcuzade Bulvarı, Çoban mevkiinde esnaf ve vatandaş buluşmaları ile devam etti.

0D7802F7 E61A 45A1 9Dd3 Bbdc78Ec90Fe

'SOSYAL YAŞAMI VE REFAHI YÜLSELTECEĞİZ'

Halkla sohbetinde, değişim ve gelişim için birlikte çalışacaklarını vurgulayan Başkan Adayı Eser, "Sizinle belirlediğimiz proje ve yatırımları konusunda uzmanlarla çalışıp uygulamaya geçireceğiz. Düzce Belediyesi'nde israfı önleyerek verimliliği arttırırken kaliteden ödün vermeyeceğiz. Sosyal yaşamı ve refahı yükselten çalışmalarla Düzce'de yaşayan herkese dokunacağız. 'Belediye sizindir' anlayışıyla gecemizi gündüzümüze katarak yorulmadan çalışacağız." dedi.

Başlıksız 1-8

SOKAKTA 'DEĞİŞİM VE GELİŞİM' SESLERİ

Başkan Adayı Eser'in halk ve hizmet odaklı hedeflerini heyecanla dinleyen Düzceliler, '31 Mart'ta daha yaşanabilir Düzce için oyum Yılmaz Eser'e' diyerek tam destek sözü verdi.

CUMAYERİ ADAY TANITIM PROGRAMINA KATILDILAR

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile partinin tüm kademeleri, MHP Cumayeri Aday Tanıtım Toplantısı'na tam kadro katıldı.