AÇILIŞ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ AÇILIŞ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Gölyaka Belediye başkanı Yakup Demircan, oğlu Ahmet  Demircan‘ı, Gürkan Balcı'nın kızı Burcu Balcı ile evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Demircan ve Balcı ailesinin görkemli düğününe Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, Düzce eski Milletvekilleri Fahri Çakır, Fevai Arslan, İl Özel İdaresi Genel sekreteri  Mehmet Hayri Şen, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları, Kurum Müdürleri,Düzce’nin önde gelen iş insanı Ömer Faruk Türkseven ve çok sayıda davetli katıldı. Düğün Bolu’da bulunan lüks bir otelde gerçekleştirildi. 

BBBBBBBB
Genç çiftin nikahını damadın babası aynı zamanda Gölyaka Belediye Başkanı olan Yakup Demircan bizzat kıydı. Düzce protokolünün de şahitlik ettiği nikah töreninde gelin ve damadın evet demesinin ardından, Balcı ve demircan ailesinin tarifsiz mutluluğuna bütün salon eşlik etti. 


Gölyaka belediye başkanı Yakup demircan Öncü Haber mikrofonlarına konuyla ilgili şunları söyledi:'' Evlilik paylaşmaktır. Bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan, Balcı ve Demircan ailesini yalnız bırakmayanlara şükranlarımı sunuyorum. Sevincimizi büyük bir teveccühle karşılayan eş dosta teşekkür ediyorum. Oğlumun nikahını kıymayı vesile eden siyasi büyüklerime teşekkür ediyorum. Böyle bir nasibi yaşattılar.''

Düzenlenen görkemli düğün töreni, dağıtılan ikramların ve takı töreninin ardından sona erdi.