Çilimli Kaymakamlığı Proje Ofisinin yılsonu etkinlikleri kapsamında; Çilimli Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen programında öğrencilere diş sağlığı ile ilgili tiyatro ve kukla gösterisi düzenlendi.

“KAYBETTİĞİMİZ HER GENÇ, KAYBETTİĞİMİZ TOPRAĞIMIZDIR” “KAYBETTİĞİMİZ HER GENÇ, KAYBETTİĞİMİZ TOPRAĞIMIZDIR”

4-202

Eğlenceli anların yaşandığı etkinlikte öğrencilere diş sağlığı hakkında bilgilendirmelerde bulunularak diş taraması gerçekleştirildi.

2-368

Çilimli Kaymakamı Faruk Alpay’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Çilimli Belediye Başkanı  Yılmaz Yıldız, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, İlçe Protokolü, İlçe Sağlık Yöneticileri ve Personelleri ile Düzce Kızılay Başkanı Avukat Halil Aydın, Düzceli sanatçı Nurullah Çelebi, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

6-84

Etkinlik kapsamında ayrıca; İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı, İl Ambulans Servisi Başhekimliği ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) tarafından okul bahçesinde farkındalık standı açılarak öğrenci ve öğretmenlere 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü, 112 ve UMKE genel faaliyetleri, Yaşama Yol Ver ve Minik 112 projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.  

3-281

Çilimli Kaymakamı Faruk Alpay tarafından programa katılan Düzceli Nurullah Çelebi’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

9-35

Program İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve diğer protokol üyelerinin öğrencilere çeşitli hediyeler vermesiyle sona erdi.

8-36

Editör: Zeki Aşıkoğlu