banner851

banner614

1. SINIF ÖĞRENCİLERİNE KARNE SÜRPRİZİ

Pandemi nedeniyle eğitim öğretim uzaktan yapılarak COVİD-19 süreci atlatılmaya çalışılırken 2020-2021 eğitim öğretim yılı ara tatili öğrencilerin e-karnelerini almasıyla başladı. Düzce’de ilkokul 1. sınıf öğretmeni Özlem Elbistan ise öğrencilerine sürpriz yaparak, hazırladığı karnelerini evlerinde kadar götürdü. Kapısında öğretmenini gören öğrenciler ise büyük mutluluk yaşadı.

banner619
Eğitim 23.01.2021, 11:06
2687
1. SINIF ÖĞRENCİLERİNE KARNE SÜRPRİZİ

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı COVİD-19 pandemisi nedeniyle uzaktan eğitimle devam ederken öğrenciler sürece uzaktan eğitimle devam ettiler. Eğitim Öğretim yılı ara tatili ise e- karnelerin verilmesiyle başladı. Öğrencilerini özleyen bazı öğretmenler ise öğrencilerine sürpriz yaparak karnelerini öğrencilerine evlerinde kendileri verdi.

Düzce’de 23 Nisan İlkokulu’nda 1/F sınıf öğretmeni Özlem Elbistan’da bu sene ilk defa okula başlayan ve uzaktan okuma yazma öğrenen öğrencilerine sürpriz yaparak, hazırladığı karnelerini evlerinde öğrencilerine verdi. Maske, mesafe hijyen kuralları çerçevesinde öğrencilerini evlerinde ziyaret eden Özlem Elbistan, okuma belgeleriyle birlikte sürpriz hediyelerini de öğrencilere verdi. Öğretmenlerini karşılarında gören öğrenciler ise büyük mutluluk yaşadı. (İHA)

banner844
Yorumlar (6)
Ali 8 ay önce
Kurallara uymamak fedakarlık olmuş. Bir öğretmende kuralları çiğniyorsa ve bu doğru birşey olarak gösteriliyorsa diyecek bir şey yok...
Kuralsız. 8 ay önce
Nerede kural?
öğretmen 8 ay önce
Özlem öğretmenimiz canlı ders yerine çocukları çağırıp okulda ders yapsaydı
Deniz deniz 8 ay önce
Bize dijitalden dagitilacak denildi. Bizde biliyoruz karne ciktisini alip ogrencilere vermeyi. Bizlerde hazirladik.
İlginç 8 ay önce
Ülkemizde devletin koyduğu kurallara uymayanlar artık fedakar,cefakar oluyor herkes aynı şeyi yapsaydı kuralın ne anlamı kaldı o zman
Vatandas 8 ay önce
Bu pandemide kapı kapı gezmek ne kadar doğru? Birde bunu haber yapmak nasıl açıklanır? Ben veli olsam, o kadar ev dolaşıp bize gelmelerini istemezdim.