banner851

banner614

ADINI TÜRKİYE'YE DUYURDU

Doğa Okulları’nda İngilizce eğitiminin en önemli bileşenlerinden birisi olan ve genç zihinlerde dünya meseleleriyle ilgili farkındalık yaratmayı hedefleyen Model Birleşmiş Milletler (MUN) Konferansları’nın 15.’si Antalya’da gerçekleştirildi. Doğa Okulları’nın farklı kampüslerinden 500 lise öğrencisinin Birleşmiş Milletler oturumlarını canlandırdığı konferansta, Düzce Doğa Okulları 9. Sınıf öğrencisi Tanner Yılmaz "Onursal Delege" ödülünü kazandı.

banner619
Eğitim 29.03.2017, 14:04 29.03.2017, 16:19
3558
ADINI TÜRKİYE'YE DUYURDU

Doğa Okulları’nın MUN (Model Birleşmiş Milletler), klasiği d'MUN Konferansları’nın bu yıl 15.’si düzenlendi. Antalya'da gerçekleştirilen konferansa Doğa Okulları’nın farklı kampüslerinden 500 öğrenci ve 70'in üzerinde öğretmen ile 50'ye yakın akademik personel katıldı. Lise ve üniversite çağındaki gençlerde dünya meseleleriyle ilgili farkındalık yaratmak ve uluslararası ilişkiler konusunda ortak akıl yürütme kazanımları hedeflenen etkinlikte, öğrenciler Birleşmiş Milletler oturumlarını canlandırmak üzere bir araya geldi.

Doğa Okulları İngilizce Eğitim Programı’nın bir parçası olarak artık geleneksel hale gelen Birleşmiş Milletler Konferansı’na Düzce Doğa Okulları'ndan 8 öğrenci katıldı. Öğrencilerin İngilizce’yi etkin bir şekilde kullanmasına olanak sağlayan “15. d'MUN"da Düzce Doğa Okulları'ndan 8 öğrenci bağlı oldukları komitelerde delegesi oldukları ülkeler adına çözüm önerileri getirdi. Okulu ve Düzce'yi temsil eden Düzce Doğa Okulları 9. Sınıf öğrencisi Tanner Yılmaz "Onursal Delege" ödülünü alarak adını Türkiye'ye duyurmayı başardı.

Yorumlar (4)
Anıl 4 yıl önce
@ ? Yılda 3 kez katıldığından özel okullardan birisinde çalıştığın belli.Çamur atmaya çalışıyorsun ama önce bir anlasan daha iyi olur.Senin mesaja cevap veren kişi de topun gelişine vurmuş gol olmuş:)
? 4 yıl önce
15.mi ? Nasıl bi yalan bu dünyanin her yerinde en azından 1 yılda 100 kereden fazla yapılan bi konferans mun yılda en az 3 kere katıldığımdan biliyorum
? :) 4 yıl önce
Farkındaysan d'MUN bunun ismi senin belirtiğin Mun. keşke anlayarak okusan. Helal olsun gençlere.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
DOĞA OKULLARINA VE VE ÖNDER BEY'E BİR KEZ DAHA TEBRİKLER...