banner851

banner614

Anlaşmanın Amacı Nitelikli Eleman Yetiştirmek

banner619

Düzce Üniversitesi ile Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. arasında protokol anlaşması imzalandı. İmzalanan anlaşmanın amacının nitelikli elemanların kalitesinin yükseltimesi oldu.

banner846
Eğitim 09.02.2011, 12:02
211
Anlaşmanın Amacı Nitelikli Eleman Yetiştirmek
banner844

Düzce Üniversitesi ile Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. Arasında protokol imzalandı. Düzce Meslek Yüksekokulu'nda yapılan imza törenine Düzce Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Sarsılmaz Silah Sanayyi Genel Müdürü Mahmut Naci İnci ve öğretim üyeleri katıldı. Protokol imzalanması sırasında konuşan rektör Şerifoğlu, sanayi ve toplumla işbirliği anlamında bir ilke imza atıldığını vurguladı. Şerifoğlu, "Sanayi ve Toplum işbirliği anlamında yeni bir ilke imza atıyoruz. Sarsılmaz ile üniversite arasındaki protokolü imzalayacağız. Nitelikli eleman ihtiyacını kapatmak ve niteliğin artırılması için çalışıyoruz. Bu protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Rektör Şerifoğlu'nun ardından konuşan Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mahmut Naci İnci, Sarsılmaz olarak Düzce'de bulunan sosyal sorumluluk projelerinde yer almak istediklerini ifade etti. İnci, “Sarsılmaz olarak Düzce'de bulunan sosyal sorumluluk projesi nde yer almak istiyoruz. Sektörümüz dünyada ilerliyor. Üniversite ile böyle bir protokol imzalamak bizim için de sektörümüze önemli katkılar sağlayacaktır."

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)