banner851

banner614

BİR PREFABRİK DAHA TARİH OLDU

banner619

Düzce’de prefabrik olarak hizmet veren son 3 yapıdan biri olan Osman Kuyumcu İmam Hatip Lisesi’nin de modern binaya kavuşması için bugün düğmeye basıldı. Temel atma töreninde ise imam hatip lisesi mezunu olan protokol üyelerinin anıları canlandı.

banner846
Eğitim 04.09.2015, 12:19
4246
BİR PREFABRİK DAHA TARİH OLDU
banner844
Nusrettin Mahallesi’nde Osman Kuyumcu İmam Hatip Lisesi’nin temeli atıldı. Sabah saatlerinde yapılan temel atma törenine Vali Ali Fidan başta olmak üzere protokol üyeleri hazır bulundu. Temel atma törende yapılan konuşmalarda protokol üyeleri lise yıllarına geri döndü.

Kürsü konuşmalarında İmam Hatip Lisesi mezunlarından olan Vali Ali Fidan ile Osman Kuyumcu İmam Hatip Lisesi öğrencisi olan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç’in anılarının bir kez daha tazelendiği görüldü.

Yapılan konuşmaların ardından dualarla okul temeline ilk harç döküldü.  Osman Kuyumcu Lisesi 32 derslikli bin öğrenci kapasiteli olacak. 
Yorumlar (13)
Onlar başarılı olur 6 yıl önce
Günü gelince anlarsın orda oyle nesil yetişir ki sizin gibi kafalilari yonetir.
Dzc tur 6 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun düzcemize
Hikmet ve Keleş direksiyo 6 yıl önce
İkisi butona basıyorlar, vali bey varken onların basması devlet terbiyesine sığmaz.Yakışmadı..
Yüzdelik dilim ve puan ya 6 yıl önce
O.K İHL 270 puan dilim %49,İHL 300 puan dilim % 45 .Nitelikli öğrenci, kadro, zihniyet olmadıktan sonra tüm okulları ihl de yapsanız sonuç alamazsınız.Niteliksiz bir nesil yetişir.Nitelikli öğrenci, eğitim kadrosu ve tahkiki imanı verecek müfredat gr
Aydın DURUKAN 6 yıl önce
İnşallah Bizimde Prefabrik Okulda KAYNAŞLI İMAM HATİP OKULU En Kısa Zamanda Perafabrik Binadan Kurtuluruz 1999 Depreminden Beri Aynı Binada Öğretim görüyoruz TÜM YETKİLİLERE ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ
Şov işiniz gücünüz 6 yıl önce
Yazık memlekete sizin gibi liyakatsiz idarecilere kaldık..Şov reklam..
znc 6 yıl önce
ORADA ESKİDEN ATATÜRK İÖO VARDI ONLARI PREFABRİK BİNAYA ATTILAR BURAYA İMAM HATİPLİLERE BETON BİNA YAPIYORLAR MAHALLELİ ATATÜRK OKULUNA YENİ BİNA İSTİYOR
düzce81 6 yıl önce
Ulan hepinizin çocukları Amerikalarda ingilterede okuyo.Bu işleri yüksek tahsilde de çözerseniz o zaman başarı olur.Yoksa anca koyun yetiştirmiş olursunuz.Ayrıca Davullu zurnalı açılışa ne gerek vardı.ÜLKEMİN her yanında şehitler var iken..???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık