banner851

banner614

ÇABA GÖSTERİN

Vali Ali İhsan Su, Düzce genelinde eğitim ve öğretim veren okulların müdürleri ile biraraya geldi. Kasım ayında yapılması planlanan eğitim çalıştayına hazırlık niteliğindeki toplantıda Vali Su, Düzce’nin eğitimde hak ettiği düzeye ulaşması için okul idarecilerinden her türlü çabayı göstermesini istedi.

banner619
Eğitim 23.10.2013, 15:33
216
ÇABA GÖSTERİN


Düzce’deki eğitimdeki sorunların masaya yatırılacağı, çözüm noktasında yapılması gerekenler için yol haritasının çizileceği "Düzce'de Eğitim Çalıştayı" için komisyon oluşturma çalışmaları devam ediyor. Çalıştay öncesi okul müdürleri ile bir araya gelen Vali İhsan Su, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Düzce'de eğitimin çok yönlü masaya yatırılacağı çalıştay için hazırlıklar devam ederken, Vali Ali İhsan Su Düzce genelindeki eğitim kurumlarının müdürleri hem tanışma hem de eğitimcilerden beklentilerin anlatıldığı bir toplantı düzenledi. Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı. Düzce’de eğitim alanında yapılan ve yapılacak çalışmalar konuşulduğu toplantıda Vali Su, okul müdürlerinden sorumlu olduğu okullarında her türlü donanıma sahip olmalarını, okulların hijyen ve temizliğinin zamanında yapılmasını istedi. Eğitimde başarının yakalanabilmesi için öğretmen motivasyonlarının yüksek tutulması ve veli öğretmen ilişkisinin önemli olduğuna vurgu yapan Vali Su, okul müdürlerinden Düzce’nin eğitimde hak ettiği düzeye ulaşması için her türlü çabayı göstermelerini istedi.

 

Haber; S.KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)