banner851

banner955

ÇALIŞMA TÜM HIZI İLE DEVAM EDİYOR

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan çevre dostu okullar projesine Düzce’nin Akçakoca ilçesinde bir okul daha katılım sağladı. Projeye zamanla daha çok okulun katılım göstermesi güzel tepkilere yol açıyor.

Eğitim 25.10.2022, 13:30 25.10.2022, 13:52
619

 Milli Eğitim Bakanlığı, ülke genelinde çevre dostu okulların belirlenmesi için başlattığı çalışma Düzce’de tüm hızı ile devam ediyor. Daha önce bir çok okulun katıldığı projeye son olarak Akçakoca’dan da bir okul katılım sağladı. Milli Eğitim Müdürlüğü ekipleri tarafından Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu’nda yapılan çalışmalar incelendi. İncelemelerin ardından okulun Çevre Dostu 1000 Okul Projesine katılması uygun bulundu. Bu çerçevede Mustafa Açıkalın Ortaokulu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Çevre dostu olarak belirlendi.  ÖNCÜ HABER/İHA

Yorumlar (2)
VELİ 1 ay önce
BİRÇOK BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATAN VİZYON SAHİBİ OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF ALBAYRAK BEYİ REBRİK EDER VE BAŞARILI ÇALIŞMARIN DEVAMINI DİLERİ.
YUSUF ALBAYRAK 1 ay önce
ÇOK DEĞERLİ İL MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİM SAYIN AHMET GİRGİN'E ,SAYIN VEYSEL DİŞÇİ'YE VERMİŞ OLDUKLARI DESTEK VE NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI OKULUM VE ŞAHSIM ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.