banner851

banner614

Çamköy İ.Ö.O öğrencilerine karne müjdesi

Düzce Valiliği Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Çamköy İlköğretim Okulu öğrencilerine kitap hediye edildi.

banner619
Eğitim 23.01.2009, 16:35
268
Çamköy İ.Ö.O öğrencilerine karne müjdesi

2008-2009 eğitim öğretim yılının ilk yarı yılına girilirken Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tüm okullara toplamda 2 bin 860 kitap dağıltılırken bu kapsamda Çamköy İlköğretim Okulu öğrencilerine Türk ve dünya edebiyatından klasikler hediye edildi.

Çamköy İlköğretim Okulu öğrencileri kitaplarını Vali Yardımcısı Ramazan Şahin ve İl Milli Eğitim Müdür Yusuf Sezer'den aldı.

Kitap dağıtımı öncesi bir açıklama yapan Vali Yardımcısı Ramazan Şahin Düzce'de eğitim seviyesinin yükseltilmesini istediklerini söyledi. Öğrencilere başarılı olmak için çok çalışmaları gerektiğini söyleyen Şahin, başarının yolunun ise çok kitap okumaktan geçtiğini kaydetti.

Çamköy İlköğretim Okulu'na bilgisayarlı kütüphane

Vali Yardımcısı Ramazan Şahin okul öğrencilerine karne müjdesi de verdi. Şahin, okula kısa süre içerisinde bilgisayarlı kütüphane yapılacağını ve öğrencilerin bu kütüphane de derslerine rahatça çalışabileceklerini ifade etti.

banner844
Yorumlar (0)