banner851

banner955

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA VAR

Türkiye'de 22 ayı geride kalan salgınla mücadele döneminde Omicron varyantının hızlı alış etkisiyle her gün yeni bir vaka rekoru kırılıyor. Günlük vakaların 100 bin sınırına dayanması yarıyıl tatilinin uzayabileceği iddialarına neden olmuştu. 15 Bin Öğretmen Atama Töreni sırasında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüze yüze eğitime devam edilmesi noktasında net mesaj verdi.

Eğitim 31.01.2022, 13:57
1872
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA VAR

Ülke genelinde bu güne kadar 85 binden fazla insanın ölümüne neden olan koronavirüs, Omicron varyantı ile tehlike saçmaya devam ediyor.

Türkiye'de 22 ayı geride kalan salgınla mücadele döneminde Omicron varyantının hızlı alış etkisiyle her gün yeni bir vaka rekoru kırılıyor.

Günlük vakaların 100 bin sınırına dayanırken salgının tablonun daha da ağırlaşmaması için yarıyıl tatilinin uzatılabileceği ve yeniden uzaktan eğitime geçilebileceği iddiaları gündeme gelmişti.

Erdoğan’dan net mesaj

Bugün 15 Bin Öğretmen Atama Töreni sırasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüz yüze eğitimin devam edeceğini mesajını çok net bir şekilde verdi.

Erdoğan, "Yüz yüze eğitim konusundaki net duruşumuzun milletimiz tarafından da takdirle karşılandığını görüyoruz. İnşallah sizlerin çabasıyla eğitim-öğretim senemizin ikinci dönemini de kesintisiz bir şekilde tamamlayacağımıza inancım sonsuz" dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız