banner851

banner614

DOĞA KOLEJİ İLE YOLLAR AYRILDI

Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı, yakın tarihte çalkantılı bir süreç yaşayan ve el değiştiren Doğa Koleji ile yollarını ayırdı.

Eğitim 04.03.2020, 19:51 05.03.2020, 15:33
3194

Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı, yakın tarihte çalkantılı bir süreç yaşayan ve el değiştiren Doğa Koleji ile yollarını ayırdı. Vakıf Başkanı Önder Tonyalı, Bolu ve Düzce kampüslerinin TED Koleji'ne dönüştürüleceğini açıkladı. Öncü Kültür Eğitim Vakfı bünyesindeki Düzce ve Bolu eğitim kampüsleri sağlanan anlaşma sonucu artık TED Koleji çatısı altında eğitim-öğretim hayatına devam edecek. Konuya ilişkin açıklama Vakıf Başkanı Önder Tonyalı'dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Tonyalı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili dostlar,
23 yıl önce kurmuş olduğumuz okulumuzda, çok önemli eğitim görevimiz icra ederken her gün ilk günkü heyecanla çalıştık, her zaman en iyisini istedik. Kurumumuzun Türk Eğitim Derneği (TED) ile bir süredir devam eden görüşmelerimizi sonucunda, Düzce ve Bolu okullarımızın TED Okuluna tam dönüşüm süreci konusunda anlaşmaya varılmıştır. Memleketimize, velilerimize ve tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun."

Yorumlar (6)
bülent 2 yıl önce
Alp bey,
Belirttiğiniz süreç TED ismiyle yeni açılan bütün okullar için geçerli olan bir süreç... Hayırlara vesile olsun demek lazım.
Günce 2 yıl önce
Peki bu 3 yıl boyunca okul tabelasında hangi isim yazacak daha da önemlisi mezun olan ögrenciler hangi kurumdan alacaklar diplomalarını?
Alp 2 yıl önce
Bu sürecin en az 3 yıl süreceği ve 3 yıl sonunda tüm koşullar yerine getirilirse TED isminin kullanılabileceğini söylemekte de fayda var. Yani hemen TED olmuyor...
yazık 2 yıl önce
katranı kaynatsan olur mu şeker
Sevgi oskay 2 yıl önce
Düzce de olsaydım çocuğumu gönderirdim sn önder bey herşeyin en güzeli ni yapar hayırlı olsun inşaAllah
Vatandaş 2 yıl önce
Adam cümle kuramıyor okul kurmuş her cümlede anlatım bozukluğu var inşAllah okulundan Türkçe dersi alır işi düzeltir.