banner851

banner955

DÜZCE DOĞA ANAOKULU YENİ BİNASINDA…

Düzce Doğa Anaokulu Çocuk Üniversitesi’nin modern mimarisi ile göz dolduran yeni binası hizmete açıldı. Şıralık Doğa Kampüsü içinde faaliyete geçen yeni anaokulu binası ile eğitimde yakaladığı kaliteyi taçlandıran Düzce Doğa Anaokulu, çocukların çok yönlü gelişimini temel alan bir programla Türkiye’nin yarınlarını yetiştiriyor.

Eğitim 09.02.2018, 14:43 09.02.2018, 18:19
1051

Düzce Doğa Anaokulu Çocuk Üniversitesi’nin modern dokunuşların hakim olduğu yeni hizmet binası 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde kapılarını öğrencilerine açtı.  Şıralık’ta bulunan Düzce Doğa Kampüsü içerisinde oluşturulan en son teknolojik donanımlara sahip yeni anaokulu binasında öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen öğrenciler yetiştiriliyor.105 öğrenci kapasitesine sahip yeni bina, 6 tane sınıf, yemekhane, çok amaçlı salon, idari bölümler, ekoloji bahçesi, bahçede oyun parkı, bale-drama-müzik çalışmalarının yapılacağı bir etkinlik sınıfı ve fen çalışmalarının yapıldığı bir etkinlik sınıfından oluşuyor.Düzce/Bolu Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı'nın üstlendiği misyon çerçevesinde eğitime verdiği önemin yeni bir yansıması olan Düzce Doğa Anaokulu binası, içerisinde verilen çok yönlü eğitimle de farkını gösteriyor.Ekoloji, beden eğitimi, İngilizce, drama, satranç, müzik ve görsel sanatlar alanında branş öğretmenlerinden ders alan 3, 4 ve 5 yaş grubu miniklere öğrenme merakının yitirilmediği, üniversite eğitim anlayışının temel alındığı bir eğitim modeli uygulanıyor. Özellikle okul öncesi 3 yaştan itibaren başlayan uluslararası müfredata uygun İngilizce dil eğitimi ile öğrenciler, anadilleri dışında başka bir dilin düşünce sistemini erken çocukluk döneminde kavramaya başlıyor.  
Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (8)
Özgür 5 yıl önce
Şu Düzce, ne zaman, hakikaten güzel olan bir şeyi alkışlamayı öğrenecek? Güzel olana şapka çıkartılır. Böyle güzel bir EĞİTİM YUVASINA şapka çıkartıyorum.
Hülya Eroğlu 5 yıl önce
Yaparak yaşayarak öğrenmenin önemini vurgulayan,uygulamalı derslerle mihfer derslerini taçlandıran,deneylerle bilim atölyesi dersi ile araştıran-sorgulayan-yaratıcılığı geliştiren,geleceğe yönelik bilimsel gelişen bir nesil için harika.
Vatandaş 5 yıl önce
Sadece binayla olsaydı şimdiye kadar bu kampüsün öğrenciyle dolup taşması lazımdı. Bina yerine mantığı değiştirmek lazım.
Neslihan 5 yıl önce
Düzeye böyle donanımlı bir Anaokul kazandırdığı ićin Önder Tonyalıya sonsuz teşekkürler.
Ece 5 yıl önce
Eğitim kalitesinin yanı sıra böylesi özenle ve yüksek standartlarda yapılmış olan eğitim ortamından çocuklarımızın faydalanabilecek olması mutluluk verici. Düzce Doğa Okullarında eğitime verilen önemi,huzur ve güveni adımınızı attığınız anda hissedebiliyorsunuz.
Sinan Güler 5 yıl önce
Düzce’ye böyle mükemmel bir tesisi kazandıran Öncü Ailesi’ne teşekkürler.
esra 5 yıl önce
cok guzel bir okul hayirli olsun
Elif Gündüz 5 yıl önce
Gerçekten harika bir okul olmuş her şeyiyle kusursuz.
22
açık