banner851

banner955

DÜZCE DOĞA’DAN İÇ ISITAN PROJE

Düzce Doğa Koleji, “Bu Kış Beni Sen Giydir” projesi kapsamında Büyükaçma İlk ve Anaokulu öğrencilerine kışlık kıyafet hediye ederek, soğuk kış günlerini ısıttı.

Eğitim 29.12.2018, 14:41 30.12.2018, 01:31
556
banner1032

Düzce Doğa Koleji, akademik başarıyla, bünyesinde eğitim-öğrenim gören öğrencilerin ülkeye ve topluma duyarlı bireyler olarak yetişmesine de büyük önem veriyor.Bu amaç doğrultusunda hayata geçirdiği birçok sosyal sorumluluk projesinden biri olan “Bu Kış Beni Sen Giydir” projesi ile de yüzleri güldürmeye, soğuk kış günlerinde sıcacık bir el uzatmaya devam ediyor.
Düzce Doğa Koleji, okul bünyesinde yaptığı kermes etkinliğinden elde edilen gelir ile öğrencilerle birlikte kışlık kıyafetler aldı. Doğa Koleji T-MBA Meclis öğrencileri bu kışlık kıyafetleri de hediye paketleri yaparak, Düzce Büyükaçma İlk ve Anaokulu öğrencilerine hediye etti.Okulun öğrenci ve öğretmenlerine, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden, Doğa Koleji öğretmen ve öğrencileri, hep birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Haber:Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (1)
Mete 4 yıl önce
Maddi imkanları olan ailelerin bu bilinçte gençler yetiştirmesi çok güzel. Allah onlara daha çok versin. Sevgi paylaştıkça çoğalır
14
kapalı