banner851

banner614

DÜZCELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

banner619

Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Zekâ Vakfı işbirliğiyle Türkiye Okullar Arası Zekâ Oyunları yarışması düzenlendi. Düzce’den katılan Bilim ve Sanat Merkezi Takımları ortaokul düzeyinde Türkiye ikincisi ve lise düzeyinde Türkiye dördüncüsü olarak büyük bir başarı elde etti.

banner846
Eğitim 25.12.2019, 12:05 25.12.2019, 16:10
2195
banner844

Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Zekâ Vakfı işbirliğiyle  Türkiye Okullar Arası Zekâ Oyunları Şampiyonası düzenlendi. Bölge Şampiyonası Ortaokul Kategorisinde Karadeniz Bölgesi 1.si olarak, Lise takımıyla ise bölge 3.sü olarak  Türkiye finallerine kaldı.Düzce’den Bilim ve Sanat Merkezi  Takımları Bilsem Felsefe öğretmeni Bülent Şimsek danışmanlığında 21 Aralık Cumartesi Ankara'da yapılan Türkiye Finallerinde Düzce’yi 2 takımla temsil etti. Ortaokul kategorisinde 917 okul arasından en yüksek puanı alan 2. okul olarak birçok marka okulu geride bırakarak  Türkiye 2.si oldu. Lise takımı ise 587 lise arasından Türkiye 4.sü olarak ödül almaya hak kazandı.
Takımlarda yer alan ortaokul öğrencileri İrem Gülce Yazgan, Elif Naz Sarı ve  Umut Kağan Yazgan ile lise öğrencileri  Ceren Kavak, Eylül Topçu, Sümeyye Rana Kuş ve danışman öğretmenlere kazandıkları başarılardan dolayı ileri bir tarihte  Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk tarafından ödül verilecek.

Yorumlar (5)
Emekli öğretmen 1 yıl önce
Tebrikler çocuklar yolunuz açık olsun
VATANDAŞ 1 yıl önce
çok güzel çocuklar. başarınızın devamını diliyorum.
ah bir bilsem 1 yıl önce
robertler ,san josefler ted ler ,tevitöller, hepsini geride bırakan cocuklarımıza teşekkürler.
Muhsin Celep 1 yıl önce
Öğrencilerimize, onları eğiten öğretmenlerimiz ve ailelerine tebrikler.
Admin 1 yıl önce
Çocuklarımız çok güzel yolda.emeği geçenlerden Allah razı olsun.