banner851

banner614

EĞİTİMLERE ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLER YOĞUN KATILIM SAĞLIYOR

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda hazırlanan "Telafide Ben De Varım" programı kapsamında Düzce’de öğrencilere yönelik etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor.

Eğitim 10.07.2021, 09:45
258
EĞİTİMLERE ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLER YOĞUN KATILIM SAĞLIYOR

Düzce’de, 5 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasındaki yaz tatili dönemi için fiziksel, sosyal-duygusal, akademik gelişim ve özel eğitim alanı olmak üzere, dört ana temaya uygun hazırlanan etkinlikler, öğrenci ve öğretmenlerin yoğun katılımıyla sürüyor.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve Düzce Belediyesine bağlı tesis ve merkezlerden yararlanılan, "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerinde öğrencilerin keyifli vakit geçirenin yanı sıra, bu süreçte öğrenme ve kendini geliştirme imkanına sahip oluyorlar.

Veliler; okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinlikleri telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden takip ederek, öğrenciler için istediği okulda, dilediği etkinliklere başvuru yapabilirler.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)