banner851

banner614

EN PRESTİJLİ OKULLARIN KAPISI ARALANDI

banner619

Düzce TED Koleji, LGS başarısı ile yine özel okullar arasında zirveyi kimseye kaptırmadı.

banner846
Eğitim 17.07.2020, 14:15
2972
EN PRESTİJLİ OKULLARIN KAPISI ARALANDI
banner844

Düzce TED Koleji 8. sınıf öğrencileri LGS’de büyük bir başarı örneği sergiledi. Yüzde 1’lik dilime girme başarısı gösteren 10 öğrenci, Galatasaray, Robert ve Koç gibi Türkiye’nin en prestijli liselerine tercih yapabilecek. Yüzde 5’lik dilime girme başarısı gösteren 13 öğrencinin ise Fen Liselerine yerleşebilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Düzce’de 23 yıllık köklü geçmişi ile en donanımlı özel okul olma özelliğini taşıyan Öncü Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesindeki Düzce kampüsü Türkiye Eğitim Derneği (TED) çatısı altında eğitim-öğretime devam ediyor.

Çağdaş eğitimin meşalesini yakan TED Düzce ve Bolu Koleji'nin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı’na hazırlandığı şu günlerde Liseleri Giriş Sınavı kapsamında yapılan Merkezi Sınav'da öğrencilerin yakaladığı büyük başarı, Düzce'ye büyük gurur yaşattı.

Kolejden yapılan açıklamada, Düzce ve Bolu kampüslerinde, öğrencilerin yoğun bir akademik programın yanı sıra ağırlıklı İngilizce ve sosyal programlarla yaşam başarısı yüksek bireyler olarak yetiştirildiği vurgulandı.

Yorumlar (6)
Veli 12 ay önce
Devlet okulları kolejden üstün şu zamanda diğerleri reklam
düzce fen 12 ay önce
3,4 lerde alıyor. yüzde 5 lik fen lisesine gideceğine turgut özal yüzbin kat daha iyi. neyin kafası bu ya
Allah Allah 12 ay önce
biz veliler niye bilmiyoruz bu öğrencileri
Veli 12 ay önce
Emeklerinden ötürü Düzce Ted Ailesine teşekkür ederiz. Eğitimde Düzce’de 1 numaralar.
Ahmet hakan 12 ay önce
Ha türkiye birincisi devlet okulundan başarı ted kolejinden yersen
Terzi Bekir 12 ay önce
Aasss % de5 le fen lisesi ufak at balıklarda yesin.şu bir gerçek Düzce de devlet okulları özellerin önünde.Toki ismet paşa m kemal bilgi hürriyet gibi birçok okul bu işi başarmış durumda.Son dönem okul yöneticileri öğrencilerini özel okullara kaptırmayarak ne kadar iddalı olduklarını gösterdiler.
28°
açık