banner851

banner955

FİNALİSTLER BELİRLENDİ…

İlkokul ve Ortaokul Seviyesinde Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasının İl Finali Gerçekleştirildi. Finale kalan öğrenciler, Diyarbakır’da yapılacak olan Türkiye Finalinde Düzce’yi temsil edecek. Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, finale kalan öğrencilere Türkiye finalinde başarılar diledi.

Eğitim 07.04.2022, 12:29 08.04.2022, 10:48
590

Milli Eğitim Bakanlığı ile Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu arasında imzalanan İşbirliği Protokolü kapsamında, Düzce’de ilkokul ve ortaokul seviyesinde akıl ve zekâ oyunları İl Finali gerçekleştirildi.

10-11-12 Haziran 2022 tarihlerinde Diyarbakır'da yapılacak olan Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları turnuvasına Düzce’yi temsilen katılacak olan öğrenciler bugün yapılan İl Finali ile belirlendi.

Turnuva sonrası dereceye giren öğrencilere madalya ve ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Girgin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Düzce Gençlik Merkezi Müdürü Samet İnce, Turnuva Koordinatörü ve hakemleri tarafından takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç turnuvaya katılan öğrencileri tebrik etti ve Diyarbakır'da yapılacak olan Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan öğrencilere Türkiye finalinde başarılar diledi.

banner844
Yorumlar (1)
Veli 9 ay önce
Çocuklarımızı böyle etkinliklere yönlendirmeliyiz.Çok güzel emeği geçenlere Teşekkür ederiz.
Yeni Sayımız