banner851

banner614

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ’NDE EĞİTİM GÖRECEK!

banner619

Düzce Bilim ve Sanat Merkezi 6. sınıf öğrencisi Derin Zehra Erdem, tek kişilik kontenjan için yapılan jüri değerlendirmesini geçerek, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Ortaokul Bölümü’ne kayıt hakkı kazandı. Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un bizzat tebrik ettiği yetenekli öğrencinin yol göstericisi ise usta Piyanist Fazıl Say olacak.

banner846
Eğitim 01.10.2019, 14:20 01.10.2019, 16:24
6268
banner844

Düzce Bilim ve Sanat Merkezi'nde eğitim gören ve müzikteki üstün yeteneği tanılamayla kabul gören 6. sınıf öğrencisi Derin Zehra Erdem büyük bir başarıya imza attı.
Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Ortaokul Bölümü’ne ara sınıflardan ayrılan tek kişilik kontenjan  için jüri üyelerinin karşısına çıkan Erdem, değerlendirmeyi başarıyla geçti.  
Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Ortaokul Bölümü’ne kayıt yaptırmaya hak kazanan yetenekli öğrenci, Düzce’yi gururlandırdı.  

Geçtiğimiz günlerde Bilkent Üniversitesi Senfoni Orkestrası'nın Fazıl Say eserlerini seslendirdiği etkinliğe katılan Derin Zehra Erdem, burada Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk tarafından bizzat tebrik edildi.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise yetenekli öğrencinin çalışmalarının Fazıl Say tarafından da takip edileceği ve kendisine mentörlük edileceği sözünü alındığı aktarıldı ve eklendi: “Kendisine yeni eğitim öğretim ve sanat hayatında başarılar diler, öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen okul idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.”
 HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
Hilal 2 yıl önce
Aferin kızımıza yolu açık olsun
VATANDAŞ 2 yıl önce
helal olsun geleceğin sanatçısı.
Yoldaş 2 yıl önce
Helal olsun çok güzel çok güzel böyle haberlerle gelin lütfen kızcağızı tebrik ediyorum
düzceli olmak... 2 yıl önce
ŞÜKÜR AYLAR SONRA GÜZEL BİR HABER DUYDUK.EYVALLAH BİLSEM SİZDE OLMASANIZ...
sinop57 2 yıl önce
Kızımızı tebrik ederiz.
MIGHTY 2 yıl önce
Tebrik ederim,aynı şekilde ailesini de.Böyle yenetekli çocuklarımızın keşfedilmesi çok önemli.
görmek istediğimiz 2 yıl önce
görmek istediğimiz haberler bunlar tebrikler