banner851

banner955

Kampanya aylar oldu ama sonuçlanmadı.

Düzce Valisi Bülent Kılınç'ın eğitim öğretim yılı sonunda “En çok kitap okuma yarışması”nın sonuçları aradan yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen açıklanm

Eğitim 29.10.2008, 16:50
186
Kampanya aylar oldu ama sonuçlanmadı.

Düzce Valisi Bülent Kılınç, Düzce'deki öğrencileri okumaya teşvik etmek amacıyla geçtiğimiz eğitim öğretim yılının sonunda “En çok kitap okuma yarışması” nı başlatmış ve öğrencilerin yaz tatili süresince kitap okumaya önem vermelerini istemişti.

 

Kılınç, yaz tatili boyunca en çok kitap okuyan öğrenciyi 2 bin YTL para ile ödüllendireceklerini açıklamıştı. Yaz tatili boyunca en çok kitap okuyan öğrencilerin, okul idarecileri tarafından tespit edileceğini belirten Kılınç, "En çok kitap okuyan birinci öğrenciye 2 bin YTL, ikinciye bin 500 YTL ve üçüncüye ise bin YTL para ödülü vereceğiz. Valilik olarak her zaman eğitimin ve öğretimin yanındayız. Her zaman destekçisi olacağız. Çocuklarımızı kitap okumalarını teşvik etmek için valilik olarak onları ödüllendireceğiz" demişti.

Kılınç'ın bu açıklamasının üzerinden yaklaşık 4 ay geçmesine karşın kampanya hakkında Valilik'ten bir açıklama gelmedi. Kampanyanın son durumu ile ilgili net açıklama kamuyounda merakla bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu