banner851

banner614

Kırtasiyeyi şimdi alın fiyatlar artacak!

Kırtasiye ürünlerinin fiyatları bu yıl geçen yılla aynı kaldı. Satışların düşmesinden korkan esnaf zam da yapmadı. Ancak uyarmakta fayda var.

banner619
Eğitim 06.09.2009, 19:13
201
Kırtasiyeyi şimdi alın fiyatlar artacak!

Okul alış verişinin asıl yükü kırtasiyede. Bir çocuğun toplamda en düşük kırtasiye masrafı 43 TL'ye mal oluyor. Sınıflar yükseldikçe masraf da artıyor..

Çocuğun okul kaydını yaptıktan, önlük, üniforma aldıktan sonra sırada kırtasiye alış verişi geliyor. İlk derste ya da kayıt sırasında öğretmenler, dersler için gerekli olan malzeme listelerini çocuklara veriyorlar. Genellikle markası ile verilen kırtasiye malzemelerini büyük mağazalarda bulabileceğiniz gibi bazılarını işportada da bulmanız mümkün. Kırtasiye ürünlerinin fiyatları bu yıl geçen yılla aynı kaldı. Satışların düşmesinden korkan esnaf zam da yapmadı. Ancak, mağaza sahipleri okullar açıldıktan sonra fiyatların artacağını söylüyor. Okul kırtasiyesini işportada 43 TL'ye mal edebileceğiniz gibi 145 TL'ye de mal edebilirsiniz. Mağazalarda ise en düşük kırtasiye paketini 65 TL'ye mal edebilirsiniz.

Yorumlar (0)