banner851

banner955

KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BELGESELLE KUTLANDI

Bünyesinde barındırdığı bölüm ve fakültelerle yüksek öğrenime değer katan Düzce Üniversitesi, kuruluşunun 15. yılını kutluyor. Düzce protokolünün katılım sağladığı programda üniversitenin 15. yılı dolayısıyla hazırlanan belgeselin gösterimi yapıldı.

Eğitim 17.03.2021, 14:49 17.03.2021, 17:40
919

Kurulduğu günden bu yana yükseköğrenimdeki başarısını her yıl yukarıya çıkaran Düzce Üniversitesi, 15. yılını çeşitli etkinliklerle kutluyor.

Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’ndaki etkinlik, Düzce protokolünü bir araya getirdi. Etkinliğe Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Tuncer, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, belediye başkanları, siyasi parti il başkanları ile Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

COVİD-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen programda, Düzce Üniversitesi’nin kuruluşuna hitaben hazırlanan belgesel izletildi. Belgeselde üniversitenin kuruluş aşamasından günümüze kadar geçen sürede yaşanan zorluklar ve yakalanan başarılar ele alındı. Katılımcılar belgesel gösterimini büyük bir dikkatle takip etti.

Programın ardından katılımcılara teşekkür edilerek hatıra fotoğraf çekildi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız