banner851

banner955

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLİYOR

Türkiye Gençlik Vakfı Düzce İl Temsilciliği Ortaokul Koordinatörlüğü, Yaz Okulu eğitiminin ardından Kış Okulu adı altında bir hayat boyu öğrenme programının daha altına imza attı.

Eğitim 30.10.2022, 18:26
662
MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLİYOR

Öğrenmenin okullar ile sınırlı kalmayıp, hayatın her alanına yayılmasını amaçlayan Kış Okulu programı, ortaokul öğrencilerinin eğlenerek öğrenmelerini hedefliyor.

Program kapsamında öğrencilere el becerilerini geliştirebilecekleri çeşitli aktiviteler yaptırılırken aynı zamanda farklı oyunlar da oynatılarak öğrenme ortamının eğlenceli hale gelmesi sağlanıyor. Ayrıca, öğrencilere millî ve mânevî değerler eğitimi de veriliyor.

Birbirinden renkli faaliyetlere sahne olan Kış Okulu hakkında TÜGVA Düzce İl Temsilcisi Ersoy Mutlu, "Amacımız, gençlerimizin hem zihin hem de ruh dünyalarının zenginleşmesine katkıda bulunmak. Bu Yüzyıl Türkiye Yüzyılı, Türkiye'nin Gençlerinin Yüzyılı olacaktır ve biz, bu hedefin gerçekleşmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kış Okulu programımızda emeği geçen tüm ekibime, özellikle de gençlerimizin eğitimi ile ilgilenen Ortaokul Koordinatörlüğünde görev alan üniversiteli hanımefendi kardeşlerime teşekkür ederim. Düzce ve Düzce'nin gençleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (1)
Madur 1 ay önce
Ne oldu türkiye milli eyitim bakanlığı artıkişe yaramıyomu iş bunlara düştü