banner851

banner955

ÖĞRENCİLER İÇİN TEK TEK DEZENFEKTE EDEREK PAKETLEDİLER…

Düzce'nin öğrenci kapasitesi bakımından en büyük okulu olan Namık Kemal İlkokulu öğretmenleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gönderilen kitapları öğrencileri ile buluşturmak için özveri ile çalışıyor. Okulda görevli öğretmenler, Koronavirüs salgını nedeniyle tek tek dezenfekte ettikleri kitapları paketleyerek, öğrencilere dağıtmak için yoğun mesai harcıyorlar.

Eğitim 06.09.2020, 16:01 06.09.2020, 16:06
4263
ÖĞRENCİLER İÇİN TEK TEK DEZENFEKTE EDEREK PAKETLEDİLER…

Tüm dünyada küresel bir kabusa dönen Yeni Tip Covid – 19 salgını Türkiye’de en çok eğitimi etkiledi. Salgın nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Uzaktan Eğitim Sürecinin devam etmesi kararı alınırken, Düzce’de öğrenciler yüz yüze eğitimin başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’deki okullarda da 7 Eylül 2020 Pazartesi günü başlayacak Uzaktan Eğitim süreci ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere dağıtılmak üzere okullara gönderilen kitaplar, öğretmenler tarafından hazırlanarak, öğrencilere dağıtılmayı bekliyor.

Düzce’de öğrenci kapasitesi bakımından en büyük okulu olan Namık Kemal İlkokulunda öğretmenler, özverili çalışmaları ile göz doldurdu. Bakanlık tarafından gönderilen kitapları tek tek dezenfekte ederek paketleyen öğretmenlerin yoğun bir mesai harcadıkları görüldü.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Veliii... 2 yıl önce
8 saatte virüs ölüyor. Paketleyip sekiz saat beklemek daha mantıklı değil mi? Bu kadar dezenfektan kullanmaya gerek var mıydı? Reklam kokan hareketler...
Mehmet 2 yıl önce
Ne güzel
22
açık