banner851

banner614

ÖĞRETMENLERE WEB ÜZERİNDEN EĞİTİM VERİLİYOR…

banner619

Düzce Üniversitesi ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğinde Bilge Liderlik Akademisi Kapsamında Zümreler Web Seminerlerde Buluştu. Seminerde, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı öğretmenlere, 32 farklı konuda, 32 akademisyen tarafından web üzerinden eğitim verilmeye başlandı.

banner846
Eğitim 24.08.2020, 15:22
1188
ÖĞRETMENLERE WEB ÜZERİNDEN EĞİTİM VERİLİYOR…
banner844

Akademisi çatısı altında İl Genelinde Görev yapan tüm öğretmenlere zümre akademisyenler tarafından uzaktan eğitimler verilmeye başlandı. Program; Eğitim Fakültesi, İlahiyat Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi işbirliğiyle yürütülüyor.

Sınıf Öğretmenleri, Özel Eğitim Öğretim Öğretmenleri, Okul Öncesi Öğretmenleri, Yabancı Dil Öğretmenleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri, Arapça Öğretmenleri, İmam Hatip Lisesi Öğretmenleri, Rehberlik Öğretmenleri, Türkçe Öğretmenleri, Matematik Öğretmenleri, Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve Sosyal Bilgiler Öğretmenlerine yönelik 32 farklı konuda 32 akademisyen tarafından webseminerler gerçekleştiriliyor.

"Zümreler Webseminerlerde Buluşuyor ve Zümreler Popüler Bilim Seminerlerinde Buluşuyor" sloganı ile yürütülen ve bugün başlayan webseminerler 5 gün sürecek.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)