banner851

banner955

OKULA KONFERANS SALONU KAZANDIRDI

Akçakoca’ya yapılan sosyal destek projelerinin en tepedeki ismi Burhan Özdemir, son olarak Mustafa Açıkalın Ortaokulu’na bir konferans salonu kazandırdı.

Eğitim 17.09.2022, 12:45 17.09.2022, 14:47
1052

Akçakocalı iş insanı Burhan Özdemir, Düzce ve özellikle memleketi Akçakoca’nın her alanda eksiklerini giderme noktasında kendisine ulaşan talepleri geri çevirmiyor.

Okuldan sağlık ocağı yapımına, ibadet evleri yardımlarından hayır çeşmelerine kadar ihtiyaç duyulan her alanda yaptığı yardımlarla ilçe halkının gönlünde taht kuran Akçakocalı iş insanı Burhan Özdemir, bu yardımlarına bir yenisini daha ekledi.

Mustafa Açıkalın Ortaokulu’nun ihtiyacı olan konferans ve toplu gösterim salonu talebini geri çevirmeyen hayırsever Özdemir, kısa sürede ekipleri kanalize ederek okula lüks bir salon kazandırdı.

Her alanda yaptığı yardımlarla Akçakoca’nın birçok sorununu gideren Özdemir’in ilçesine yaptığı destekler milyonlarca lirayı bulurken, hemşehrilerinin hayır dualarını kendisinden eksik etmediği genç iş insanının Akçakoca’ya çok daha fazla yardım yapacağı, ilçenin gelişimi ve tanıtımında çok önemli roller üstleneceği herkes tarafından dile getiriliyor.

Yorumlar (1)
Madur 2 hafta önce
Ne konferansı o gibi yerlerdeki her toplantıda velilerden para istemekten başka birşe yapıldı diyen varsa onu bana ispat etsin ne yazıkki
19
açık