banner851

banner614

OKULLAR YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM SEZONUNA YETİŞTİRİLİYOR

banner619

Düzce’de yapımı devam eden Fatih İlkokulu, Namık Kemal İlkokulu ve Düzce Bilim ve Sanat Merkezi’nin yeni eğitim öğretim sezonuna yetiştirilmesi için yoğun bir şekilde çalışmalar yürütülüyor.

banner846
Eğitim 07.07.2020, 10:30 08.07.2020, 15:19
1279
OKULLAR YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM SEZONUNA YETİŞTİRİLİYOR
banner844

Düzce’de yeni eğitim öğretim yılına yetiştirilmek istenen Fatih İlkokulu, Namık Kemal İlkokulu ve Düzce Bilim ve Sanat Merkezi’nde çalışmalar son sürat devam ediyor.

3 okulda yapılan çalışmaları Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Okulların inşaatlarında kaba inşaatın bitirildiğini ince inşaatın başlatıldığını bildiren yetkililer, okulların kısa süre içerisinde tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi planlanıyor.

Yorumlar (6)
Yersiz yurtsuz 12 ay önce
Merkeze bagli eski okullara bakin. Bir gun elektrik carpip olecegiz. 1980'lerden kalma elektrik tesisatinin oldugu, tuvaletlerinin icler acisi oldugu okullar... Ogretmenlerinin nefes alabilecegi, meslektaslariyla fikir alisverisi yapabile cegi, dinlenip sosyallesebilecegi ortamiortaminolmadigi okullar... Yaptirdiniz tum labaratuvar ve toplanti alanlarini, zumre odalarını sinif... Okul yuva degil, insanin bir an once evine donmek isteyecegi bir alan haline gelecek...
Asabi 12 ay önce
Merkeze bağlı olup öğrenci tuvaleti dışarıda olan okul var! Evet yanlış duymadınız. Yıl olmuş 2020 ve erkek öğrenci tuvaleti dışarıda! Mengencik ilkokulu!
Yeni Mahalleli 12 ay önce
Yeni Mahalle ilköğretim okulunda çalışma daha yeni başlayacak nasıl yetiştirilir bizde okul başlar aynı zamanda inşaat başlar, birde yıkılacak okul var onu haber yapın, park yapmak için okul yıkacaklar enson okula kalsın sanayi ve stadyum ve gençlik merkezi ve askerlik şubesi kaldırıldı sanki ilk önce okulu yıkmak ile işe başlıyorlar tebrik ediyorum.
İsmail Cellat 12 ay önce
Selamün aleyküm sayın muratbey çok güzel işler yapıyorsunuz mağdurum sizden işitiyorum 6kişiye bakıyorum lütfen mesajımı dikate alırmısınız saygılarımla yardım edin
Mustafa Kemal ortaokulu 12 ay önce
Mustafa Kemal ortaokulunuda haber yapın bence.okul içler acısı durumda.
Yamalı Pantalon 12 ay önce
Azmimilli ilköğretim okulunun durumu içler acısı. Hiçmi yetkili uğrayıp durumunu görmez. Çocuklar birgün alt kata çökecekler.
25°
parçalı az bulutlu