banner851

banner955

OYNA VE ÖĞREN ANAOKULU’NA ZİYARET

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Özel Düzce Oyna ve Öğren Anaokulu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Eğitim 03.01.2019, 18:15 03.01.2019, 18:18
1402
OYNA VE ÖĞREN ANAOKULU’NA ZİYARET
banner1032

2015 yılında Beyciler Mahallesi’nde açılan ve aynı yıl yine Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyetlerine başlayan Özel Düzce Oyna ve Öğren Anaokulu, bugün önemli bir misafirini ağırladı.2-6 yaş grubu çocukların fiziksel ve oyun gereksinimlerine uygun olarak faaliyetlerini sürdüren anaokulu bugün AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş tarafından ziyaret edildi.Keşir ve Güneş, Özel Düzce Oyna ve Öğren Anaokulu sahibi Melike Efe ve Müdürü Asu Aydın tarafından karşılandı.

Ziyarette öğrencilerle sohbet ederek, derslerine konuk olan Keşir ve Güneş, öğretmenlerden de okulun faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

Haber: Ö. YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (9)
Veli 4 yıl önce
Çok kalitesiz bir okul. Çocukların kullandığı tuvaletler pislik içinde yerler ıslak kaymaları an meselesi. Ayrıca okulda çok soğuk oluyor. Çocuklarınızı emanet ettiğiniz yerlere dikkat etmeli
Nırcan 4 yıl önce
Okul gerçekten çok kaliteli nezih eğitimde on üzerinden on veriyorum.
Veli 4 yıl önce
Çok kaliteli bir okul, alınması gereken her türlü eğitim veriliyor. Öğretmen ve Yöneticilerini canı gönülden tebrik ediyorum. Beğenen çocuğunu gönderiyor, beğenmeyen göndermiyor bunun nesi garip acaba. Hazımsızlık anormal safhada..
Tuhaf 4 yıl önce
Aklınız ve paranız varsa çocuklarınızı Avrupa'da eğitin bizim okullar da disiplin diye birşey kalmamış yazık olacak nesillerimize. Yol geçen hanı gibi öğretmenleri takan yok.
hülya 4 yıl önce
gezen heyete baksan anlarsın zaten eğitimden zerre anlayamayacaklarını. çocuklara yazık.
Vatandaşş 4 yıl önce
Okul ziyareti için ordinaryüs profesör mü olmak mı lazım çok pardon. siz de pek zerre anlıyorsunuz gibi durmuyor da..
Canbaz 4 yıl önce
Okul yoneticilerini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. Duzceye değer katan, farkli bir okul. Herkese tavsiye ederim
Emre 4 yıl önce
Seçim yaklaştı Ayşe hanım Düzce’de dolaşmaya başladı. Hadi hayırlısı bakalım. Seçimden seçime Düzceli’lerin nufüsü artıyor. Sayın Faruk özlü’de aynısı seçimden seçime geliyor. Düzceliyiz diye sokaklarda geziyorlar. Esnaf olarak kaç kişi tanıyor??
Serdar gürler 4 yıl önce
Görüntülerden neyi öğrendikleri ve öğrenecekleri belli değilmi şimdiden küçücük beyinleri yıkayıp yarın birgün ne amaçla kullanacakları belli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu