banner851

banner614

ÖZLÜ: ‘İMKANLARIMIZI DÜZCE İÇİN SEFERBER ETTİK’

Düzce Belediyesi, 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi öncesinde öğrencileri unutmadı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü aracılığı ile 800 öğrenciye kırtasiye çeki verilecek.

banner619
Eğitim 26.08.2021, 09:30 26.08.2021, 16:29
927
ÖZLÜ: ‘İMKANLARIMIZI DÜZCE İÇİN SEFERBER ETTİK’

Düzce Belediyesi, COVİD-19 salgını nedeniyle uzun süre okullarından ayrı kalan öğrencilere kırtasiye yardımı yapmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla harekete geçen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yaptığı çalışmalarla 800 çocuğun kırtasiye ihtiyaçlarına destek, ailelerin bütçesine de ekonomik katkı sağlayacak. Müdürlüğün Bahçeşehir bölgesinde bulunan ofisine ya da 0 (380) 524 96 06 numaralı hattan yapılacak başvuru ile 800 aileye kırtasiye çeki verilecek.

‘İMKANLARIMIZI DÜZCE İÇİN SEFERBER ETTİK’

Pandemi süresince öğrencilerin ve ailelerinin zor günler geçirdiklerini kaydeden Başkan Özlü okul hasretinin sona ermesi nedeni ile mutluluk duyduklarını söyleyerek, “Korona virüs salgınının başlamasından bugüne her alanda ve her şart altında imkanlarımızı Düzce için seferber ettik. Yeni normalleşme ve okulların açılma tarihinin netleşmesiyle birlikte Düzce Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için harekete geçtik.  Bunların başında da yeniden eğitim-öğretime başlayacak olan çocuklarımıza verilecek olan kırtasiye desteğimiz geliyor.” dedi.

HAYIRSEVER DE BAĞIŞTA BULUNABİLİR

Hayırseverlerin de anlamlı projeye destek olabileceğini kaydeden Özlü, “ İlk etapta 800 aileye kırtasiye çeki dağıtacağız. Kırtasiye yardımlarımız eğitim dönemi boyunca devam edecek. Hayırsever kişi ve kuruluşlar da öğrencilerin kırtasiye ve diğer malzemeleri için Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze bağışta bulunabilirler. Şimdiden yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, ailelerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

banner844
Yorumlar (5)
rıza 1 ay önce
bırde telefona cevap versenız bızde görsek
SELAM 1 ay önce
ÖZLÜ OLMASAYDI MEMLEKET BATMIŞTI İYİKİ VARSIN
vatandaş 1 ay önce
fakire garip gurabay yardım etmek güzel şey; ama resmin tamamına bakmak gerek 20 yıldır bu ülkeyi yönetenler insanları yardıma muhtaç hale getirmiş
CUMA 1 ay önce
KEŞİR,ÇAKIR VE KESKİN İLE BİRLİKTE POZ VERMELERİ GEREKİRDİ.CEBİNİZDEN BU GÜNE KADAR KİME NE KADAR YARDIM YAPTINIZ
Uzm. 1 ay önce
Yandaşa verilecek..Baska kimse beklemesin..