banner851

banner955

REKTÖR ÇAKAR ELLERİYLE İKRAM ETTİ

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, final sınavları haftasında öğrencilerine ücretsiz çay, çorba ve kahve ikramında bulunuyor.

Eğitim 10.01.2019, 18:23 11.01.2019, 16:11
1797
REKTÖR ÇAKAR ELLERİYLE İKRAM ETTİ

Sosyal Tesisler binasında gerçekleştirilen bu anlamlı uygulamada, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendi elleriyle öğrencilere çay, çorba ve kahve ikram etti. Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Rektör Çakar, ücretsiz çay, çorba ve kahve ikramının üçüncü yılına girdiğini ifade ederek öğrencilerden gelen talep üzerine Sosyal Tesislerdeki ders çalışma alanını da 24 saat açık tutmaya başladıklarını sözlerine ekledi.Öğrenciler için bu uygulamayla sıcak bir çalışma ortamı oluşturduklarına işaret eden Prof. Dr. Çakar, "Final haftası sürecinde öğrencilerimizin motivasyonuna ve başarısına bir nebze de olsa katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize” ifadesinde bulundu.Öğrencilerle sürekli bir arada olmaya çalıştığını belirten Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, bu anlamlı dokunuşların önemine vurgu yaptı.

 

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (8)
başarılı insanlar 4 yıl önce
rektör Hanımı yürekten tebrik ediyorum.. inşAllah birileri tehlike görüp önünü kesmez
geçin bu işleri 4 yıl önce
Üniversiteyi ilim bilim yeri yapacağınıza toki şantiyesine çevirdiniz. Eskisindede bu rektördede iş yok !!!
kadane nice 4 yıl önce
Reklam kokan tribüne oynama manevraları.Reisi halka yakın olun diyor ya kendisi de öğrencilere yakınlaşmaya çalışıyor. Reisiniz gördüyse sizi güzel bir post verir size şöyle güzelinden.Çok sever halka yanaşmayı
Yoldaş 4 yıl önce
Başarılı ve güzel bir çalışma .
Helal Olsun
Bıkkın 4 yıl önce
Her gün bir sürü rektör haberi...hayıtdır?
Mühendis 3 4 yıl önce
Çok güzel hareketler
Beçili 4 yıl önce
Helal olsun Nigar hoca hanıma. Öğrenciler zorlu bir haftanın içindeler öyle kolay değil dersler herbiri mücadele ediyor bizzat şahidim okulda gereken ilgiyi göstermiş gönül isterdi ki şartlar daha da iyi olsun. Bu ülke sizlerle kalkınacak.
Bravo 4 yıl önce
Örnek rektör hanım. Öğrencilerin dersleri var sınavlar var onlara her konuda yardımcı olalım ki sıkıntı yaşamasınlar. Sizleri anneniz babanız bize emanet etti. Halk olarak bizlerin de evladı ve kardeşisiniz. Burası da sizin memleketiniz.
19
açık