banner851

banner614

STANTLI BİLGİLENDİRME

banner619

Kayıt işlemlerinin devam ettiği Düzce Üniversitesi'nin yeni öğrencilerine yönelik tanıtım stantları açılıyor. Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ın da ziyaret ettiği stantlarda öğrenciler, üniversite ve şehir hakkında da bilgilendiriliyor.

banner846
Eğitim 15.08.2016, 16:41
1330
STANTLI BİLGİLENDİRME
banner844
banner785

Şu günlerde kayıt yoğunluğu yaşanan Düzce Üniversitesi'nde hem kurumlar hem de öğrenci toplulukları tarafından açılan stantlarla yeni öğrenciler bilgilendiriliyor.

Bu kapsamda, Açık Öğretim Fakültesi Düzce Bürosu personeli tarafından, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi'ne yönelik ikinci üniversite tanıtımının yapılması amacıyla, Konuralp Yerleşkesi'nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi'nde stant açıldı.  19 Ağustos'a kadar devam edecek tanıtıma öğrenciler ve onlara eşlik eden aileleri yoğun ilgi gösterirken Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç standı ziyaret ederek, görevlilerden bilgiler aldı.

“KAMPÜSE HOŞ GELDİN” STANTI

Düzce Üniversitesi'ne yeni kayıt yaptıran öğrencilere Düzce Akademik Koordinasyon Topluluğu da açtıkları stant ile yardımcı oluyor. Türkiye’nin her üniversitesinde açılan “Kampüse Hoş geldin” stantları ile yeni kayıt yaptıran öğrencilere UNİAK temsilcileri, üniversite ve şehir hakkında bilgi veriyor. Düzce Üniversitesi Akademik Koordinasyon Topluluğu üyeleri de Düzce Üniversitesi'nde açtıkları stantla yeni kayıt yaptıran öğrencilere Düzce Üniversitesi, şehir, yurtlar, yemekhaneler, merkezi kafeterya gibi konularda önemli bilgiler veriyor.

Düzce Akademik Koordinasyon Topluluğu, her sorusuna cevap verdikleri öğrencilerin indirimli otobüs kartlarını nereden alacaklarından ders seçimleri, yurtdışı öğrenci değişim programlarına kadar öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerini cevaplıyor. Öte yandan UNİAK’ın yıl boyunca yaptığı etkinlikler, programlar ve organizasyonlar hakkında da bilgiler veriliyor.

Haber; C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (1)
Arda can 5 yıl önce
Kayıtların yapıldığı yer olaran üniversitede inşaatı bitmiş olan merkezi dersliklerin tercih edilmesi tamamen saçmalık be yanlış bir karar!.. Öncü keşke ailelere sorsaydı memnunmuydular kayıt yerinden içecek bir çay almaya kantin poğaça simit almaya bir kantin yok tu! Millet aç kaldı! İçeceksiz kaldı! Üst katta bir kahve makinesi vardı oda bozuldu!! Birde vending makinesi vardı sınırlı sayıda ürün var dı içinde ki herkes o makineyi kullanmayı bilmiyordu da! İki şekerle mi millete hoşgeldin diyince memnun olacaklar? Koca üniversite al 1000tane poğaça dağıt ne var akıbeti kaç tl tutacak? Dağıt çayı ücretsiz kaç tl tutar? Ama yapsan oraya gelenler ne kadar memnun olur!!! İnşAllah rektör hoca okur yorumu kessin bilgisi yoktur bundan...
kapalı