banner851

banner614

ÜNİVERSİTEYİ CANLI YAYINDA TANITACAK

Üniversite sınavı sonuçları açıklanırken Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, üniversitenin tanıtımı için önemli bir çalışma yaptı. Rektör Çakar, adayların sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

banner619
Eğitim 02.08.2018, 09:48 02.08.2018, 16:39
879

Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, 9 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’da 2018 YKS sonuçlarına göre tercihlerde bulunacak üniversite adaylarının sorularını canlı yayında yanıtlayacak. Düzce Üniversitesi’nin sosyal medya kanalları üzerinden yapılacak canlı yayında Rektör Çakar,Üniversitenin instagram hesabı üzerinden gelen soruları cevaplayacak.

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Nitelikli eğitimi, modern spor tesisleri, sosyal ve kültürel imkanlarıyla dolu dolu bir kampüs yaşamı sunan üniversitemizle ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bu canlı yayında bulacaksınız. Canlı yayınımıza tüm üniversite adaylarını bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Yapılacak canlı yayında başta üniversite olmak üzere Düzce’nin de tanıtımı yapılarak daha fazla öğrencinin Düzce Üniversitesi’ne kazandırılması amaç ediniliyor. Canlı yayının nasıl bir atmosfer içerisinde geçeceği de merak edilen konular arasında.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (6)
Gündem 3 yıl önce
Ona buna dair demeç vereceğinize işinize odaklanın. Siz bir rektörsünüz bilim insanısınız. Öğrencileriniz dertli , sorunları enerjiniz var ise bir Düzceli olarak anlamayan kalın kafalara anlatın.
Sıkıntı Yok 3 yıl önce
Eğitim kalitesi yerlerde kalifiye mühendis vs yetişmiyor ezberci günü kurtaran eğitim modeli var önce bunlara çözüm bulmalı rektör hocamız
İcraat 3 yıl önce
Açıklama tören toplantı vb boş işleri bırakın artık da dünyaya entegre olabilecek mühendisler mimarlar kalifiye beyaz yakalılar yetiştirin. Dünya çapında en az yıllık 12 tane patent alın bakalım. Ülke kaynaklarını artırıcı projeler üretin.
Halk 3 yıl önce
Universiteye ring otobusu istiyoruz hastane universite ici ve akcakoca yolu kavsagi arasinda ing otobusu olsun herkes univeristeye gitmek icin otostop yapiyo ayiptir kizi var kadini var yaslisi var
Öğrenci 3 yıl önce
3 YILDIR DÜZCE ÜNİVERSİTESİNDE OKUYAN BİRİ OLARAK KESİNLİKLE KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM TERCİHLERİNE DÜZCE YAZMASINLAR.ULAŞIM DESEN REZALET,PAHALILIK DESEN PAHALI,PERSONELLER DESEN SAYGI YOK VE DAHA NİCELERİ.
PİŞMAN OLMAMAK İÇİN YAZMAYIN
saffet saffet 3 yıl önce
Düzcemizin eşraflarından çok sevdiğim bir hocamızın kızı hanfendi kişiliği ile Rabbim yolunu açık eylesin.