banner851

banner614

VALİ’DEN DOĞA KOLEJİ'NE ZİYARET

Düzce Valisi Adnan Yılmaz Düzce Özel Doğa Koleji’ne ziyarette bulundu. Okulların açılmasına az bir süre kala Doğa Koleji’nde incelemelerde bulunan Yılmaz, okulun çok hijyenik olduğunu ve Düzce’de örnek bir okul olduğunu söyledi.

banner619
Eğitim 15.09.2012, 19:25
127
VALİ’DEN DOĞA KOLEJİ'NE ZİYARET

Düzce Valisi Adnan Yılmaz akşam saatlerinde Düzce Özel Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı’ya ziyarette bulundu.

Okulların açılmasına az bir süre kala yaptığı ziyaret sırasında okulda inceleme yapma fırsatı da bulan Vali Yılmaz, hafta sonu olmasına rağmen okul müdürlerinin ve öğretmenlerin okulda bulunmasından dolayı tebrik etti.

Okulun doğayla iç içe bir ortamda olduğunu ve öğrencilerin bu konuda çok şanslı olduğunu söyleyen Yılmaz, Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı, Okul Müdürleri ve öğretmenlerle birlikte sınıfları dolaştı.

Bütün sınıfları tek tek kontrol eden Vali Yılmaz, sınıflarda bulunan “akıllı tahta” sistemi hakkında öğretmenlerden bilgiler aldı.

Lavaboları, yemekhaneyi ve toplantı salonunu da inceleyen Vali Yılmaz, “Öğrenciler gerçekten çok şanslı. Tuvaletler çok hijyenik. yemekhane ve toplantı salonununuz çok güzel. Bu toplantı salonu her okulda bulunmuyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)