banner851

banner955

YARIN DÜZCE’DE TOPRAĞA VERİLECEK…

Düzce’de eğitim camiasının acı kaybı. Fatih Ortaokulu Müdürü Şafak Duman, bir süredir tedavi gördüğü kansere yenik düştü. Şafak öğretmenin ani kaybı ailesi, sevenleri, meslektaşları ve öğrencilerini yasa boğdu.

Eğitim 13.06.2022, 11:49 14.06.2022, 10:53
8094
YARIN DÜZCE’DE TOPRAĞA VERİLECEK…
banner986

Düzce eğitim camiasını sarsan haber, bugün sabah saatlerinde geldi. Bir süredir Ankara’da özel bir hastanede kanser tedavisi gören Fatih Ortaokulu Müdürü 46 yaşındaki Şafak Duman, bugün sabah saatlerinde doktorların bütün müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

Işık İlkokulu öğretmenlerinden Çiğdem Duman’ın eşi olan Şafak Duman’ın ani vefatı Düzce eğitim camiasında derin üzüntü ile karşılandı.

İşlemlerinin ardından yakınları tarafından Ankara’daki özel hastaneden alınacak olan Şafak öğretmenin naaşı, yarın kılınacak cenaze namazının ardından Düzce merkeze bağlı Pınarlar Köyü mezarlığında toprağa verilecek.

Öncü Medya ailesi olarak, Şafak Duman’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları, meslektaşları ve öğrencilerine başsağlığı dileriz.  

Yorumlar (9)
DEMETEVLER MAH MUHTARI FE 3 hafta önce
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN AİLESİNE SABIRLAR VERSİN RABBİM
Şampiyon 3 hafta önce
Düzce’de her bin kişiden ellisi kanser hastasıdır … Her şeyde olduğu gibi üstünü örtüyorlar … Senede yedi ay zehirli hava soluyoruz …. Yetkili olup çözüm üretecek kimselerin umrunda değil …..
Murat 3 hafta önce
Rabbim rahmet eylesin çok değerli güzel insandı!tüm sevenlerinin başı sağolsun
sts 3 hafta önce
KANSER DİYE BİR HASTALIK YOKTUR B20 VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ VARDIR BUDA BADEM ACI BADEM KAYISI ÇEKİRDEĞİNDE VARDIR
Eyüp SÖNMEZOĞLU 3 hafta önce
ALLAH CC. RAHMET ETSİN.
ANGRY 3 hafta önce
Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.Nurlarda uyusun.
Tuğrul KURU 3 hafta önce
Can dostumuz Şafak DUMUN'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dileriz.
Gürol 3 hafta önce
Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun, yakınlarına sabr-ı cemil, ecr-i cezir ihsan etsin, eğitim câmiâmızın başı sağolsun, âmîn
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık