Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç’ın merkeze alınmasıyla yerine İstanbul İl Milli Eğitim Yardımcısı Emrullah Aydın atanmıştı. Aydın, göreve başlamasının sonrasında bir mesaj yayımladı.

“Eğitimi daha üst seviyelere taşıma gayreti içinde olacağız”

Aydın yayımladığı mesajında eğitimi daha iyiye getirmek için çalışacağını bildirerek şu ifadeleri kullandı; “Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin tarafıma tevdi edilmesi vesilesiyle duyduğum mutluluğun tarifi mümkün değil. Böylesine önemli ve büyük sorumluluk gerektiren bir vazifeyi layıkıyla yerine getirebilmek, eğitimin tüm paydaşlarıyla uyumlu bir çalışma anlayışını gerektirmektedir. Bakanımız Prof. Dr. Sayın Yusuf Tekin’in önderliğinde, sadece bugüne odaklanmadan, bütüncül bir eğitim felsefesi ile eğitim öğretim için, Düzce'mizin bugünü ve yarını için durmadan, gayretle ve özveriyle çalışacağız.

AKÇAKOCA’NIN TURİZM POTANSİYELİ OLDUKÇA YÜKSEK AKÇAKOCA’NIN TURİZM POTANSİYELİ OLDUKÇA YÜKSEK

Bugüne kadar ortaya konulan eser ve projelerden hareketle, Düzce'de eğitime dair atılan her adımın son derece büyük kıymet taşıdığına inanıyorum.

Kamu yararını her koşulda muhafaza ederek, zorluklardan yılmadan Düzce'mizde eğitimde kaliteyi tesis etmeye, eğitimi teslim aldığımız noktadan daha üst seviyelere taşıma gayreti içinde olacağız.”

“Yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim”

Görevi devraldığı Kırbaç’a teşekkür etmeyi de unutmayan Aydın şu sözleri kullandı; “Bu vesile ile görevi devraldığım Sayın Tamer Kırbaç müdürümüze bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, gelecek hizmetlerinde başarılar dilerim.”

Aydın mesajını şöyle sonlandırdı; “Kıymetli Hemşerilerimizle bir ve beraber olarak, güzel ilimize hizmet etmeye talibiz.

Düzce eğitimde yakalamış olduğumuz başarı seviyesini daha da yukarıya taşıyacaktır.”