Akçakoca Belediyesi’nin temizlik işlerinden sorumlu ekipler, sokakların temizliği için sahada ter döküyor. Mücavir alanlarda tırpanlarla temizlik yapan ekipler, Düzce’nin turizmdeki kalbi Akçakoca’nın daha temiz ve düzenli olması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

A3-4

Başkan Albayrak Akçakoca’yı yeniden parlatacak

Turizmde yine eski parlak günlerine dönmesi için Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, yönetiminde devam eden seferberlik, halktan tam not alıyor. Son yıllarda sokağından sahiline ara caddelerinden gözde plajlarına kadar kirliliğin hakim olduğu ilçede, belediyenin asli görevlerini dahi yerine getiremeyecek duruma gelmesi karşısında görevi devralır almaz girişimlere başlayan Başkan Albayrak, ödenmeyen borçlar yüzünden sanayilerde mahsur kalan araçların tekrar kuruma getirilmesini sağladı. Bu sayede temizlik ve fen işleri başta olmak üzere aksayan hizmetler yeniden düzenli şekilde verilmeye başlandı.

AK PARTİ TBMM GRUP BAŞKANI GÜLER’DEN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR AK PARTİ TBMM GRUP BAŞKANI GÜLER’DEN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR

A1-5

Kentin pırıl pırıl olması için gece gündüz çalışan ekipler, günlük çalışmalarını sürdürerek sokak aralarındaki çimleri biçip otları temizledi.

Akçakoca’ya turistlerin en çok geldiği dönem olan yaz aylarında daha temiz sokaklara sahip olması için belediye çalışanları kavurucu sıcaklara rağmen hummalı şekilde çalışıyor.

A2-4

Çevre ve halk sağlığı adına yürüttükleri çalışmaları ara vermeden sürdüren ekipler, özverili çalışmaları ile halkın takdirini topluyor.

Editör: Tuğba Aksoy