Gölyaka otoyol girişinde faciadan kıl payı dönüldü.

Düzce’de dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu meydana gelen kazalar can yakmaya devam ederken, kural tanımazlık trafikte kendini göstermeyi sürdürüyor.

Bu kez trafik kurallarının hiçe sayıldığı güzergah Gölyaka Otoban Bağlantı Yolu oldu.

YEDİGÖLLER YOLU SEL NEDENİYLE ULAŞIMA KAPANDI YEDİGÖLLER YOLU SEL NEDENİYLE ULAŞIMA KAPANDI

G Ö R S E L S O S Y A Lsadadasdsadadvcxvxvxvxv

Gölyaka gişelerinden çıkan ve kendi şeridinde ilerleyen otomobilin sürücüsü, aniden önüne çıkan araçla neye uğradığını şaşırdı. Karşı yönde ilerleyen 45 E 5970 plakalı araç, virajda önündeki panelvan aracı sollamaya çıktı. Kuralları hiçe sayarak sollamaya çıkan otomobil sürücüsü ile karşı yönden gelen araç adeta burun buruna geldi. Çarpışmanın an meselesi olduğu anlar araç kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Kazadan kıl payı kurtulduğu görüntüleri Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderen sürücü, acı kazalara bu tür sorumsuzlukların neden olduğuna dikkat çekti.

Son derece tehlikeli olan yolda, bu denli dikkatsiz araç kullanan sürücüleri uyarmak ve trafikte araç kullanımının önemine dikkat çekmek amacıyla Öncü Haber’e ulaşan duyarlı vatandaş, tüm sürücüleri hem kendi hem de başkalarının canını yakmamak için trafik kurallarına riayet etmeye davet etti.

Editör: OĞUZHAN BAL