banner851

banner614

5 MİLYON TL HARCANACAK!

Gümüşova Belediyesi ilçede altyapı ve üst yapı çalışmalarına hız verdi. Fatih Mahallesi’nden başlayan çalışmalar tüm mahallelere uzanacak. Belediye Başkanı Ahmet Azap’ın ilçede yapılacak tüm çalışmaların maliyetini 5 milyon TL olarak açıkladı.

banner619
Ekonomi 25.11.2016, 16:31 25.11.2016, 18:04
4974

Gümüşova Belediyesi, ilçenin çehresini daha modern bir hale getirmek için hummalı bir çalışmaya girişti. Kış aylarının zor hava koşullarına karşılık sahada yoğun şekilde yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları sorunların aşılmasını bekleyen ilçe halkı tarafından da takdirle karşılandı.

Şu günlerde Fatih Mahallesi’ndeki eksikliklerin giderilmesine yoğunlaşılırken, yeni yolların açıldığı mahalleye ayrıca bir de camii yapılıyor.  
  
Adeta şantiye alanını andıran ilçe merkezindeki çalışmaları, Belediye Başkanı Ahmet Azap ve meclis üyeleri çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Azap, alt yapıda su borularının yenilenmesi ve bakım çalışmalarının yanı sıra kanalizasyon ve doğalgaz çalışmaları yapıldığını belirtirken, üst yapıda ise sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

“Sözümüz vardı yerine getiriyoruz”
Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Gümüşova’da dört koldan çalışma var. Neredeyse her sokakta çalışma yapıyoruz. Sözümüz vardı yerine getiriyoruz. Keşke daha çok imkanımız olsaydı halkımızın daha fazlasını hak ediyor. Biz geldikten sonra Gümüşova değişim içine girdi. Bizi takip edin bu değişimi devamlı göreceksiniz. Hizmet varsa hayat var. Hayat varsa hizmet var.”
 

Öte yandan ilçede yapılacak tüm alt ve üst yapı çalışmalarının toplam maliyetinin 5 milyon TL olduğu öğrenilirken, belediye ekiplerinin program dahilinde diğer mahallelere de beklenen hizmetleri götüreceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (17)
Ali 5 yıl önce
El insaf el vicdan .Sizle mi değişime girdi Gümüşova. Gumusovayi şehir görüntüsüne kavuşturan tek insan Ahmet Bostancioglu dur .Allah rahmet eylesin. Yaptıklarından eser bırakmadan yiksanizda her yeri gönlümüzdeki ve Allah katındaki yeri hep yüksek kalacak. Siz kafanızı yormayın .
İskender 5 yıl önce
Gumusovada pazarmı var gumuşova koooop
Gümüşova koop 5 yıl önce
Sapaklı lar kaç kere gümüşovada pazar yaptılar da yatırım bekliyorlar
İskender durmus 5 yıl önce
Fatıh mah 10 yıl hıc yatırım gormedık gumusova merkezden asagıya hıc kımse ınmedı zorunuzamı gıttı
Fatih li 5 yıl önce
MaşAllah encümen ler eller cepte ne çalışıyor bee,hepsi de medya geldi diye toplanmış, zavallı fen İşleri çalışanları Allah kolaylik versin.sayin baskan gümüsova da diğer mahalle ve Sokaklar da da çalışma yapıldığını söylüyor, şaka yamis şaka,Allahın kulu uğraşıyor, siz değerli medyayı davet ettiğimizde hak vereceksiniz.
tamer 5 yıl önce
Çaybûkü köyünden geçen yolaltı su borularıyuzunden mezarlik yolundan gecemez olduk birazda oralara bakin zahmet olmazsa
dogrucu davut 5 yıl önce
Herkes gorevinin geregini tam anlamiyla yapsa hic bozuk yer mahalle kalmaz ama nufus yogunlugu ve gorunen yerlere bikac kec kaldirim taslari dosenirken bazi sokaklar halâ camur icersinde cumayerinde oy zamani geldiginde vaatler bol keseden atiliyor icraat yok
18 temmuz 5 yıl önce
Selamlar koyu cami sokak senelerdir yapilmayi bekliyor bu kadar yatirim yapilmisken artik asfalrlamayi hakediyor diye dusunuyorum ve gumusova belediyesine sizin araciliginzla mesajimizi gonderiyoruz sizerde tesekkur ediyoruz oncu rtv
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın