banner851

banner614

8 AYLIK CEZA RAPORU

banner619

Düzce Belediyesi Encümeni merkez ve çevresinde yapılan denetimler ile 2015 yılının sekiz aylık döneminde mevzuata uymayan davranışlara kesilen cezaları açıkladı. Ruhsatsız bir şekilde işyeri çalıştıran 42 şahsa da işyeri kapama ve para cezası yaptırımı uygulandı.

banner846
Ekonomi 21.08.2015, 15:10
6178
8 AYLIK CEZA RAPORU
banner844
Düzce Belediyesi Encümeni iş ve pazaryerleri ile restoran kafeterya gibi ticari işletmelerin denetimlerini sürdürüyor. Denetimler kapsamında yerel yönetimlerin ilgili mevzuatlarının dışında davranış sergileyenlere kesilen cezalara ilişkin rakamları açıkladı.
Buna göre, zabıta ekiplerinin denetimleri ile yasaya aykırı harekette bulunan toplam 76 şahıs ve işletmeye, ruhsat harici faaliyet gösteren 8 işletmeye para cezası uygulanırken ruhsatsız bir şekilde işyeri çalıştıran 42 şahsa da işyeri kapama ve para cezası yaptırımı uygulandı.
Öte yandan İmar Müdürlüğü ekipleri yaptığı denetimlerle geçen sekiz aylık dönemde yapı denetim kaleminde 11 kişiye, ruhsatsız yapılaşma kaleminde 51 kişiye cezai yaptırım uyguladı.
Yorumlar (8)
Ayse 6 yıl önce
Belediye kontrol etmese suc etse bir suc
bizim halkimiz yolsuzlugu sevdigi icin kontroller geldiginde vay su kotu bu kotu.Evet veli bekleyin daha cok sIkI kontroller olacak.gizli kacakli isler bitecek
Ayse 6 yıl önce
Bakiyorumda bazi rahatsiz olanlar olmus.
yapilan denetimler cok yerinde bir karar.
ruhsatsiz olan yerleri denetlemeleri neden sizi rahatsiz etmis anlamadim.
kesin rahatsiz olanda ruhsatsiz is yeri vardir:) ali guney az bile yapiyor sizin gbilere
veli 6 yıl önce
bunların hepsinin altından ali güney yatıyor.bu adam gitmeden hiç bir iş düzelmez.bekleyin daha neler olacak.
darıcılı 6 yıl önce
keleş aynı şeyi darıcıdaki köy konagı için de yaptı nasıl havasını aldı konagı alsaydı bir tane daha audi 8 alırdı herhalde yada satıp belediyenin borclarını öderdi pardon gezmelerinin deyecektim
Düzceli 6 yıl önce
beyler gezmelerin lüks yaşantıların parası kimden çıkacak boşuna debelenmeyin biz seçtik bunları eşşeğe semeri ağır gelmez.Yesinler gezsinler öbür dünyada kul hakkını nasıl ödeyecekler kendileri düşünsün.
Güç mü Para mı? 6 yıl önce
White house iki tane tahta çaktı diye yıkım kararı verenler, şimdi aynı yerin her yeri kapalı. Neden ses çıkartmıyorsunuz. Adamı kafeyi bıraktırana kadar uğraştınız. Insanların ekmeğiyle oynadınız.
kom 6 yıl önce
horona giren terler.başaka belediyelere bakın. en az ruhsat harcı düzce belediyesinde
esnaf 6 yıl önce
ruhsat almaya gittim ruhsat adı aldında resmsn haraç alıyor belediye 180 tl zabıta kontrol haracı almaya başlamış belediye itiraz edersende belediye meclisi kararıymış .
16°
parçalı az bulutlu