banner851

banner955

AKÇAKOCA'YA SÜRPRİZ ZİYARET

Akçakoca'ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, fındık ve turizm kenti Akçakoca'nın yeni OSB ile artık sanayi kenti de olacağını vurgulayarak, hepsi genç olan kaymakamı, belediye başkanı ve TSO başkanı ile ilçenin önünün oldukça açık olduğunu söyledi.

Ekonomi 01.03.2018, 17:05 01.03.2018, 20:33
851
banner1032

Alaplı TSO tarafından düzenlenen ödül törenine katılmak üzere bugün Alaplı'ya giderken Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant'ın davetini geri çevirmeyerek Akçakoca’ya uğrayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk ziyaret durağı Akçakoca Kaymakamlığı olan Hisarcıklıoğlu’na Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant da eşlik etti.

Kaymakam Yasin Öztürk ile gerçekleştirdiği sohbet esnasında Hisarcıklıoğlu, yaklaşan oda ve borsa seçimlerine sözü getirerek, ticaret odaları genel kurullarının takvimine göre yapılacağını belirtti.  Akçakoca ile ilgili düşüncelerini de paylaşan Birlik Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, özellikle genç bir başkana sahip olan Akçakoca Ticaret Odası ile genç bir kaymakam ve genç bir belediye başkanı ile Akçakoca’nın önünün oldukça açık olduğunu söyledi.

Fındık ve turizm faaliyetlerinin yanı sıra, yeni OSB ile birlikte Akçakoca’nın sanayi şehri de olacağını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, bu özellikleriyle Akçakoca’nın şanslı bir ilçe olduğunu da sözlerine ekledi.

Ziyaret sonunda Kaymakamı Öztürk, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na hediye sepeti takdim etti.

TOBB Başkanı'ndan Başkan Yemenici’ye ziyaret
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğu, Akçakoca Kaymakamlığı'na yaptığı ziyaretin ardından Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi de ziyaret etti. Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant ile birlikte belediyedeki makamında Başkan Yemenici ile bir araya gelen Hisarcıklıoğlu, her iki başkanın genç ve dinamik özelliklerini methetti. Yemenici ve Pazvant ise, Akçakoca'da çalışmaları devam eden OSB başta olmak üzere bazı önemli projeler hakkında Hisarcıklıoğlu'na bilgiler verdi.

Sohbetin ardından Başkan Hisarcıklıoğlu belediye başkanlığı makamında bulunan şeref defterine duygularını yazdıktan sonra Akçakoca heyeti tarafından Alaplı’ya uğurlandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
Sanayi 5 yıl önce
Fındık ve turizm kenti olan !!! OSB ile sanayi şehri olacak!!! OSB ile güzelim Akçakocanın resmen içine ettiniz.Rahmeti rahmana kavuşturdunuz Akçakocayı.üç beş kişi arazilerden rant sağlayacak diye Akçakocayı bitirdiniz.
Fındığı halletttiniz 5 yıl önce
Sn. Hisarcıklıoğlu geçim kaynağı fındığı hallettiniz. Sanayiinin getireceği hava ve çevre kirliliği bize, karlı şirketler size. Akçakoca'nın 60 yıllarındaki Turizm ve tarımına dönsek.
düzce lş 5 yıl önce
düzce tso nerde tatildemi.akçakoca ya gelenin yanında yoksunuz yazık.verin oyları yine eskilere yazık bu şehre.ey düzce li sahip cık tso.ak parti yönetimi bize sahip cıkın bu yönetimle siz baş edersiniz.
Osb 5 yıl önce
Umarım Bu Seçimlerde Rıfat beyinde söylediği gibi genç bir başkan ve yönetim düzce ticaret odasını yönetir. Koltuk sevdalısı her yere aday kavgadan ve krizden faydalanan kişilerden oda kurtulur. yıllardan beri o koltuğu işgal edip hiçbir hizmet üretmeyen, aynı anda bir kaç odanında başkanı olan arkadaşlara umarım şehrin akil adamları ve siyasiler destek vermez
13
parçalı bulutlu