banner851

banner614

BİLETE %22 PERONA %50 ZAM!

Düze-Ankara ve Düzce-İstanbul arası otobüs biletlerine yüzde 22 zam geldi. Yapılan zamla birlikte bilet fiyatları 33 TL’den 40 TL’ye yükseldi. Terminalde ise şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının çıkış ücretleri yüzde 50 zamla 22 TL’den 33 TL’ye yükseldi.

banner619
Ekonomi 14.01.2017, 16:21 16.01.2017, 09:52
6632

Otobüs firmaları tarafından Düze-Ankara ve Düzce-İstanbul arası bilet fiyatlarına yüzde 22 zam yapıldı. Öncü Haber Whatsapp haber ihbar hattına bildirilen bilet zammının yanı sıra Otobüs Terminali peron fiyatlarına da yüzde 50 zam yapıldığı bildirildi.

Otobüs biletlerine %22 zam…
Son zamanlarda artan döviz ve akaryakıta otoyol ve köprü ücretleri de eklenince maliyetleri artan otobüs firmaları, Düzce’den Ankara ve İstanbul’a gidiş ücretlerine yüzde 22 zam yaptı. 33 TL olan bilet fiyatları zammın ardından 40 TL’ye çıktı.

Peron ücretlerine %50 zam…
Öte yandan Düzce Belediyesi Şehirler Arası Otobüs Terminali peron ücretlerine de yüzde 50 zam geldi. 22 TL olan peron ücretleri 33 TL’ye çıktı.
Yolcular bilet fiyatlarına gelen yüzde 22’lik zamdan yakınırken, firmalar da peron ücretlerine gelen yüzde 50’lik zamdan yakındı.

Yeni zamlar gelebilir…
Edinilen bilgilere göre önümüzdeki günlerde maliyetlerin yeniden artmasının beklendiği ve bunun da bilet fiyatlarına yansımasının kaçınılmaz olacağı öne sürüldü. Bir diğer bilgi ise peron fiyatlarıyla ilgili. Yetkilerinin peron fiyatlarına yüzde 70 oranında zam yapacağı ancak otobüs firmalarının araya girmesiyle bu oranın yüzde 50’lere çekildiği öne sürüldü.
 

Yorumlar (28)
Buse 5 yıl önce
20 tl olan metro biletim 32 tl oldu.ogrenciyim ve sikayetciyim bu kadarda olmaz ya el insaf
nsm 5 yıl önce
bence, düzce sehirlerarasi terminalini cekemeyen dis gücler ve üst aklin oyunu bu zam arkadaslar. panik yapmayin. hüllooooog.
Can . D 5 yıl önce
zam zam bune yaa önüne gelen herseye zam yapiyo neymis BEZIN FIYATLARI CIKDI ILERIDE INERSE YAPILAN ZAMLARI GERI ALACAKMISINIZ HEE
Can . D 5 yıl önce
HAYBIRE ZAM BENZIN FIYATLARINA KIM DUR DICEK NEREYE GIDIYO BU FIYATLAR BIR AN ÖNCE AK PARTI BU KONULARA EL ATSIN YOKSA COK BÜYÜK OY KAYBINA HAZIR OLSUN DOLAR EURO YÜKSELIYO DÜSMESI ICIN NE GEREKIYOSA ONU YAPIN KIM YÜKSETIYOSA CEZA
duzceli 5 yıl önce
bunlar daga iyi gunlerimiz gibi geliyor insanlarin sosyal hayatlarini bitirmekten baska birsey degil
Duzceli 81 5 yıl önce
terminalin oraya gitmek icin de galiba otobusculer ek ucret istiyor o kadar cok bos atil alan varken otobana yakin gidip dariciya yapildi. oraya kadar gidilecegine kaynasli yada cilimliden otobuse bineriz otobuslerde uygun fiyatli .
vatandaşşşş 5 yıl önce
biz halkız her yükü kaldırırız vurun sırtımıza ekonomi bozulur zam vurun sırtımıza darbe olur çıkarız sokaklara bastırırız bi zam daha vurun sırtımıza termiale zam yapın vurun sırtımıza la bi inin artık sırtımızdan da yeter .........
engin aydın 5 yıl önce
vatandaş yüzde 3 alırken ne bu zamlar beledıye yüzde elli zam nerden cıktı neye göre yükseltıyon presonel maaşlarına da yüzde 50 ver de görelim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın