banner851

banner614

“DON, GÖMLEK BİLE SATIYORLAR”

Yaptığı sosyal medya paylaşımları ile sadece Düzce’nin değil, Türkiye’nin gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in bu kez hedefinde zincir marketler vardı. Koronavirüs salgını döneminde küçük esnafların can çekiştiğine dikkat çeken Şahin, gıdadan elektronik eşyaya, giyimden zücaciyeye kadar her türlü ürünü satan büyük zincir marketlerin önüne geçilmesi gerektiğini kaydetti.

banner619
Ekonomi 03.01.2021, 11:38 03.01.2021, 11:57
4119
“DON, GÖMLEK BİLE SATIYORLAR”

Sosyal medyada yaptığı çıkışlar ile dikkatleri üzerine çeken Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, büyük zincir marketlerin salgında adeta can çekişen küçük esnafı iş yapamaz hale getirdiğini savundu. Yeni Tip Covid – 19 salgını nedeniyle Türkiye’de kısıtlamalar nedeniyle küçük esnafların zor bir süreçten geçtiğine dikkat çeken Şahin, büyük zincir market mağazalarında bazı ürünlerin satışlarının yasaklanması gerektiğini söyledi.

Şahin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“Büyük marketler gıda ve temizlik maddesi haricinde, ayakkabıdan tutun, beyaz eşya, elektronik eşya, tencere, tava, don, gömlek, çorap, kalem, defter, mobilya gibi birçok mamulü satıyor ve bunlara yasak yok. Küçük esnaf kapalı, o zaman, büyük marketlerin gıda ve temizlik maddesi dışında başka mamul satması yasaklanmalı. Küçük esnafı da düşünmek lazım diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (13)
esnaf 9 ay önce
aynen katılıyorum. çok dogru söylemiş.
Kadir 9 ay önce
Haklisin başkan küçük esnaf peşkeş cekiliyo nerdeyse vatandaşın kanını emecekler her sokağın basında varlar tek çare şehirdışı na çıkarılmaları ama kim yapacak !
Halktan 9 ay önce
Burasi kaldıydı el atmadigin zaten yollar ne oldu asfalt isleri ne durumda
DÜZCE Lİ 9 ay önce
Başkan Şahin e katılıyorum gündeme getirdiği için ayrıca teşekkür ediyorum
Kürşat Yılmaz 9 ay önce
Baba seni de 21nci Yüzyıla davet ediyoruz, direnme gel...
20'den sana fayda yok...
vatandaş 9 ay önce
Esnafın kaçı istemeden fiş veriyor, kaçında kredi kartı var? Ben niye vergi kaçırılmasına müsaade edeyim. Esnaf bunları istemeden yapsın ve kârını fahiş yapmasın esnaftan alışveriş yaparız. Millet en uygun nereyse oradan alır bir de.
CAN 9 ay önce
SATILSIN NE VAR BUNDA
hasan 9 ay önce
Hadi oradan. Mantığa bak yasaklanacakmış. Enayiyiz ya biz de gidip 1 e 5 katan yerden alacağız. Serbest piyasada herkes istediğini yapabilir. Boş yapma belediyecilik yap
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın