banner851

banner614

DÜZCE'DE ARİFE GÜNÜ YOĞUNLUĞU

banner619

Düzce halkı, Kurban Bayramına saatler kala bayram alışverişi için kendisini dışarı attı. Gün boyu süren kalabalık, akşam saatlerinde daha da çok arttı. Düzce’de Cadde ve sokaklar, deyim yerindeyse insan seline dönerken, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzuru için gün boyu yoğun mesai harcadı.

banner846
Ekonomi 30.07.2020, 23:53 03.08.2020, 11:46
2508
banner844

Düzce’de son ayların en büyük insan kalabalığı yaşandı. Koronavirüs Salgını tedbirleri kapsamında geçen Ramazan Bayramında getirilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, bayramını evlerinde geçiren vatandaşlar, Kurban Bayramı coşkusunu yaşamaya hazırlanıyor. Kurban Bayramına saatler kala, vatandaşlar bayram alışverişi için kendisini sokağa attığı.

Esnaflar Bayram Etti…

Bayram alışverişi nedeniyle dışarıya çıkan vatandaşlar çarşı ve pazara canlılık getirdi. Korona Virüs Salgını nedeniyle zor günler geçiren esnaflar, yaşanan bayram hareketliliği nedeniyle müşterilerinin taleplerini karşılamakta güçlük çekti.

Polis ve Zabıta Ekipleri Gün Boyu Halkın Huzuru İçin Yoğun Mesai Harcadı…

Gün boyu süren ve akşam saatlerinde daha çok artan insan kalabalığı için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri, halkın huzuru için yoğun mesai harcadı. Polis ve zabıta ekipleri, özellikle kalabalık olan bölgelerde vatandaşları sosyal mesafe kurallarına uymaları ve maske takmaları konusunda sürekli uyarılarda bulundu.

Özellikle kalabalık grupların olduğu mağazaları denetleyen Polis ve Zabıta ekipleri, işletme sahiplerini içeriye fazla vatandaş almamaları konusunda uyardı.

Haber: S. ARI

Yorumlar (4)
Hade ya 12 ay önce
Srosan aglarkar bitane baran girmedim hepsi paraları cukka eder faizsiz kredi çakar sgk primbodmezler ama devlete verir duruar
Son cahil bükücü 12 ay önce
Gelsin ikinci dalgalar şenlensin ortalık virüsle. Giyecek kıyafetin yoktu dime ey müslüman kardeşimde bu arife günü merkeze çıktın. Esnaf bayram etti ama iki hafta sonra vaka sayıları artinca başa dönünce kan ağlayacaklar. Mart Nisan da ki hallerini özledi heralde bu insanlar. Kurbanını kes sonra evinde otur!
Dr 12 ay önce
Üstteki fotoda yüzü görünen 17 kişinin sadece 5 i maskeyi doğru takmış. Aferin sana Düzce!
Hakan 12 ay önce
Esnaf bayram etti ama on beşgün sonra hastahaneler bayram edecek kimse artık duyarlı değil sadece ağızda çenede kafada maske takmakla bitmiyor
18°
parçalı bulutlu