banner851

banner955

ERDOĞAN'DAN MÜJDELİ HABER!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Yılbaşından itibaren elektrik ve doğalgaz fiyatlarında yüzde 10 indirim yapıyoruz." dedi.

Ekonomi 25.12.2018, 14:04 26.12.2018, 13:06
1627
banner1032

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda milletvekillerine ve partililere hitaben bir konuşma yaptı.

16 yılda sadece ekonomiyi büyütmekle kalmadıklarını, aynı zamanda temelini de sağlamlaştırdıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şayet ağustos ayındaki saldırıyı böylesine güçlü bir altyapıyla ve çelik gibi sağlam bir iradeyle karşılamamış olsaydık, çok başka sonuçlarla karşı karşıya kalabilirdik. Devlet ve millet olarak gösterdiğimiz dayanışma sayesinde, yaşadığımız onca badireye, operasyona rağmen, hamdolsun dimdik ayaktayız” diye ekledi.

"Vergi politikalarını bütüncül ve adil bir anlayışla gözden geçireceğiz"
Önümüzdeki dönemde vergi politikalarını bütüncül ve adil bir anlayışla gözden geçireceklerini, yatırım, üretim ve istihdam teşviklerine devam edeceklerini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kapsamda 2019 ve 2020 yıllarında ilk defa işe alınacak her işçinin, asgari ücret üzerinden tüm sigorta ve vergi giderlerini devletin üstleneceğini dile getirdi.

"Elektrik ve doğalgazda 10’luk bir indirime gidiyoruz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bütçeyle ilgili genel bilgilendirmenin ardından bir de müjdeli haber verdi. Erdoğan konuşmasının devamında, “Şimdi de vatandaşlarımıza ve iş dünyamıza yönelik bazı müjdelerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum. Yılbaşından itibaren elektrik fiyatlarında, konutlarda yüzde 10 indirim yapıyoruz. Aynı şekilde, konutlarda ve küçük-orta ölçekli işletmeler ile ticarethanelerde kullanılan doğal gazın fiyatında da yüzde 10’luk bir indirime gidiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Haber: C.ÜSTÜNER
banner844
Yorumlar (19)
feti81 4 yıl önce
ASIL 1 NİSANDAKİ MÜJDELERİ MERAK EDİYORUM. SABIRSIZLANIYORUM. ASGARİ ÜCRET ALAN KARDEŞLERİMDE 2-3 AY İŞTEN ATILMAZ İSENİZ SEVİNİN. SONRA HEP BERABER GÖRECEĞİZ ....
VATANDAŞ 4 yıl önce
Dalga geçiyorlar ! Faturalardaki haksız tahakkukları silsinler , önce !!!
şakacı 4 yıl önce
ÖNCE %50 ZAM YAP SONRA %10 İNDİRİM BU TAKTİK GÜZEL
Enes efendi 4 yıl önce
Bu toplum asla ihya olamaz.
Castro 4 yıl önce
Seçim öncesi yemleme seçimden sonra zama zam zamda zqm olmaz inşAllahda biz utanırız
vatandaş 4 yıl önce
zamları yansıtmaya gelince medya yok indirim gelince müdje öylemi dalga geçiyorlar insanlarla haksız kazanç olan dağıtım bedeline hala bir müdahele yok.
X 4 yıl önce
Niye seçim mi var
darıcılı 4 yıl önce
bizde vatandaş olarak dahıtım bedeli ve trt payı vermek istemiyoruz acilll kaldırın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık