banner851

banner614

İŞ GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi ve İşKur İl Müdürlüğü işbirliğiyle İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri gerçekleştirildi.

banner619
Ekonomi 05.12.2012, 17:27
135
İŞ GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

Seminerde ilk olarak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Celil Kuzu söz aldı. Kuzu, kurum ve seminer içeriği hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Celil Kuzu’nun ardından söz alan Çalışma ve İş Kurumu Teknik İşler Şefi Hasan Ali Subaşı, kurum çalışmaları ve seminerin düzenlenme amacı hakkında bilgiler verdi.
Toplantıda konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Merkezi Başkan Yardımcısı Ali İhsan Sulak, bakanlık, kurum ve birimleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yapılan konuşmaların ardından seminer programına geçildi. Semineri Yüksek Çevre Mühendisi Eğitim Uzmanı Kadir Tomas verdi.
Tomas, iş sağlığı ve güvenliği yasası, iş sağlığı ve iş güvenliğiyle ilgili teknik ve sayısal veriler, iş sağlığı ve güvenliği kanunun gerekliliği, konu hakkında Türkiye’nin dünya sıralamasındaki yeri, İş sağlığı ve güvenliği uygulamaları hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.
Toplantı soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

banner844
Yorumlar (0)