banner851

banner614

“İSTANBUL VE MARMARA BÖLGESİNDE MAĞAZALAR AÇACAĞIZ”

Kuyumculuk sektöründe Düzce’de lider konumunda olan Cahit Vuruş Kuyumculuk, İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesine açtığı yeni mağaza ile mağazalaşmanın ilk adımını attı. Cahit Vuruş Kuyumculuk İstanbul’da yeni mağaza açmak için ise çalışmalarını sürdürüyor.

banner619
Ekonomi 22.01.2021, 15:49 22.01.2021, 16:00
3526
“İSTANBUL VE MARMARA BÖLGESİNDE MAĞAZALAR AÇACAĞIZ”

Düzce’nin kuyumculuk sektöründeki yerli firması Cahit Vuruş Kuyumculuk, mağazalar zinciri oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce’nin ardından ikinci mağazasını İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesine açan Cahit Vuruş’un önümüzdeki aylarda ise İstanbul başta olmak üzere, Marmara bölgesinde mağazalar açacağı öğrenildi.

Konu ile ilgili Öncü Mikrofonlarına konuşan Cahit Vuruş Kuyumculuk firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Vuruş, “Alaçatı’da bir mağaza açtık. Bunun dışında İstanbul başta olmak üzere, tüm Marmara bölgesine mağazalar açarak, markalaşacağız. Tabii bunun mutluluğu ve heyecanı da var üzerimizde. Yaklaşık 7 – 8 mağaza açmayı düşünüyoruz. Düzce’nin yerli markasıyız. Bizim müşterilerimizde aynı memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Kimseyi kesinlikle geri çevirmiyoruz. Tamirat işlerinden, asla ücret almıyoruz. İnanın müşterilerimizi, müşteri olarak değil, bir dost olarak görüyoruz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (8)
Efteni 9 ay önce
Lider miiii: )
Efteni 9 ay önce
Lider miiii: )
Dortmundlu hasan 9 ay önce
Şimdi Cahit şahsına münhasır güzel bir kardeşimiz ama sizde haber yaparken abartmayın. Düzce'de lider felan değil. Ama genç kitle ona gidiyor. Allah daha fazla kazanç versin. Ama haber yaparken bu zihniyetten kurtulun. Abartmayın doğal olun.
hırsız team 9 ay önce
bakalım sen neyin kara parasını bakmıyorsun algün gibi öne grup gibi aldınız yolu yürüdünüzde bekleyip gorecez
Ömer Çolak 9 ay önce
Başarılarını hak eden nadir insanlardan biri. Adının markalaşmasını görmek gerçekten gurur verici.
Düzceli 9 ay önce
Esnaf dediğin Güler yüzlü olur samimi olur içten olur bu kendini bilmez gibi KİBİRLİ olmaz sanki Düzce’nin en zengini yahu bir sefer girdim lira almaya bir daha ebbedi girmem insanı resmen süzerek muamele yapıyor çok rahatsız edici bir durum ALLAH HİDAYET VERSİN !
Vatandaş 9 ay önce
Bıraksın bu işleri kibir paçalarından akıyor BİR SEFER GİRDİM BİR DAHA ASLA GİRMEM İNSAN GELDİĞİ YERİ UNUTMAMALI MEVLAM O KADAR BÜYÜK Kİ O KİBRİNLE DUMAN OLUR GİDERSİN KESİNLİKLE GİDİLMESİNİ ÖNERMİYORUM BÖYLE İNSANLARA PARA KAZANDIRMAYIN HOŞ HERKESİN KENDİ YORUMU NE DEMEK İSTERİĞİMİ GİDİNCE ANLARSINIZ ...
nettt. 9 ay önce
bize ne acaba...doğru haber verin..eften püften haberler..akraba kontejanınızı kendinize saklayın..