banner851

banner955

KATALOG VE REKLAM ÇEKİMLERİ ANTİK TİYATRO’DA YAPILDI

Düzce’de kurdukları özel bir atölyede Soü Freanq Line markası ile yeni nesil sokak modası giyim ürünlerinin üretimine başlayan Düzceli girişimci genç iş insanı Arafat Tandoğan, ürün katalog ve reklam çekimlerini, Düzce Belediyesi tarafından arkeoloji kazı çalışmalarının devam ettiği Konuralp Antik Tiyatro’da yaptırdı. Katalog ve reklam çekimi için Düzce’ye gelen mankenler, Konuralp’teki tarihi bulgulara hayran kaldı. Girişimci İş İnsanı Arafat Tandoğan, çekimler için kendilerine fırsat tanıyan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür etti.

Ekonomi 09.10.2021, 16:38 11.10.2021, 12:25
2772
banner986

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Konuralp bölgesinde bulunan antik tiyatroda yürütülen arkeoloji kazı çalışmalarında ortaya çıkartılan yeni bulgular, Düzce’nin tarihine ışık tutuyor. Düzce’nin turizmde gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan Antik Tiyatro, aynı zamanda yeni evlenen çiftler ve girişimci genç iş adamları için ürünlerini tanıtmak adına, açık stüdyo haline geldi.

Düzce’de kurdukları özel bir atölyede üretilen Soü Freanq Line markası ile yeni nesil sokak modası giyim ürünlerini Türkiye geneline pazarlayan Düzceli Genç Girişimci İş İnsanı Arafat Tandoğan, ürünlerinin katalog ve reklam çekimlerini, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den aldığı özel izinle Antik Tiyatro’da yaptı.

Katalog ve reklam çekimlerinde, Düzce’den ve il dışından çok sayıda manken kullanıldı. Özellikle il dışından getirilen mankenler, Konuralp’in tarihi dokusuna hayran kaldı. Katalog ve reklam çekimlerinin yönetmenliğini ise özellikle gençlerin yakından tanıdığı Laf-ı Buğra yaptı.

Katalog ve Reklam çekimlerinde, Soü Freanq Line markası ile Düzce’de üretilen ve özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği yeni nesil sokak modası giyim ürünleri tanıtıldı.

Konuralp Antik Tiyatro’nun da Türkiye genelinde tanıtımına katkı sağlayacak olan katalog ve reklam çekimleri ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Düzceli Genç Girişimci İş İnsanı Arafat Tandoğan, “Düzce’de kurduğumuz atölyede, özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği yeni nesil sokak modası ürünlerinin tanıtımı için Konuralp bölgesinde bulunan ve arkeoloji kazılarının devam ettiği antik tiyatroda yapma kararı aldık. Bunun için de Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü’den özel bir izin aldık. Bize bu imkanı tanıdığı için Belediye Başkanımız Sayın Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz. Biz ürünlerimizi Türkiye genelinde pazarlıyoruz. Yani burada çekilen katalog ve reklam çekimlerinin, Konuralp’in tarihi güzelliklerini de Türkiye genelinde tanıtılmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli 11 ay önce
Maşallah yolu açık olsun
Düzceli 11 ay önce
Maşallh yolu açık oldun inşallah
23
açık