banner851

banner955

MOTORİNE BİR ZAM DAHA GELİYOR

Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanma nedeniyle akaryakıt fiyatları bir aşağıya bir yukarı hareket etmeye devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren motorine 1 lira 26 kuruş zam bekleniyor. Fiyat artışının ardından motorinin litresi 24 lirayı aşacak.

Ekonomi 15.08.2022, 19:15
642
MOTORİNE BİR ZAM DAHA GELİYOR
banner1032

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte Brent petrolde dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da değişkenlik göstermeye devam ediyor. Son dönemde gelen indirimlerin yerini yeniden zamlar almaya başladı.

ZAMLAR ÜST ÜSTE GELMEYE BAŞLADI

Motorine 10 Ağustos'ta 1 lira indirim, 11 Ağustos'ta 82 kuruş zam geldi.13 Ağustos tarihinde ise benzinin fiyatı 1 lira 10 kuruş arttı. Akaryakıt sektörü kaynaklarından edinilen bilgiye göre, bu gece yarısından itibaren bir zam da motorine bekleniyor.

MOTORİN 24 LİRAYI AŞACAK

Motorinin litresi 1 lira 26 kuruş artacak. Fiyat artışıyla birlikte motorinin litre fiyatı yaklaşık olarak Düzce’de 24,44 TL'ye, yükselecek.

EPGİS FİYAT DEĞİŞİMLERİNİ DUYURMAMA KARARI ALMIŞTI

Öte yandan EPDK'nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından, sendika dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

Yorumlar (3)
Yorumcu 2 ay önce
Ulan insanlara arabaya binmeyi bile çok gördünüz beter olun
halk 2 ay önce
Geri zekalıyızya biz..23 liraya çıkartıp 1 liraya inince sevinen salak bizler.
Kenan 2 ay önce
Semih çemşit öncü anlaşma yaptı herhalde sürekli gereksiz haberlerini görüyoruz 20 senedir bu işi yapıyorsunuz öncü 20 senedir bi yere gelemediniz kişiler size yorum yapınca dikkate alındığınızı mı sanıyorsun sizden daha iyi olan medya kuruşu var siz artık tarihi eser oldunuz bunu herkes biliyor İha da dha dan AA ajansından hazır haberleri alıyorsunuz sizin olayınız bu
25
orta şiddetli yağmur