banner851

banner614

Musluğun önünde kaç kova var?

Avrupa Birliği Finansman İhale Birimi Başkanı Muhsin Altun, açık olan programlara proje üreterek başvurulması halinde değerlendirileceğini söyledi.

banner619
Ekonomi 15.06.2008, 11:21
201
Musluğun önünde kaç kova var?

Akçakoca’nın Akkaya Köyünde düzenlenen bir etkinliğe katılmak üzere Düzce’ye gelen Avrupa Birliği Finansman İhale Birimi Başkanı Muhsin Altun, AB’den mali destek alabilmek için proje hazırlamanın önemine işaret etti.

 

Düzce Valiliği bünyesinde bir proje birimi kurulduğunu öğrendiğini söyleyen Altun, bunun bir avantaj olduğunu belirtti. Kendisi için “Paranın Musluğunun sahibi” benzetmesi yapılması üzerine musluk sahibi olmak kadar musluğun önüne kaç kovanın geldiğinin de önemi olduğunu belirten Altun, Avrupa Birliği fonlarından yararlanmak için açık bulunan programlara proje ile başvurulması gerektiğini söyledi.

 

Kendisinin özel bir ziyaret amacıyla gelmesi nedeniyle Düzce’nin kullandığı kaynak miktarı ile ilgili net bir şey söyleyemeyeceğini dile getiren Altun, başında bulunduğu birimin internet sitesinin takip edilerek teklif çağrısında bulunulan başlıklara üretilecek projeler ile müracaat edilebileceğini ifade etti.

 

 

banner844
Yorumlar (0)